4 способи як подолати страх перед створенням свого бізнесу

04.08.2014

страхПсихологи кажуть, що людська поведінка заснована на двох емоційних передумовах – уникнення болю і досягнення задоволення. Але що відбувається, коли вони суперечать один одному?

Таке часто має місце, коли ви починаєте слідувати своїм мріям. Здійснення ваших найбажаніших мрій доставить вам величезне задоволення, але в теж час ви можете випробувати сильний біль, намагаючись їх досягти. Для багатьох з нас ця біль – те, чого ми боїмося, і вона утримує нас від здійснення своїх цілей.

Причина номер один, через яку люди не йдуть за своїми мріями – це страх.

Страх перед:

  • Обсягом роботи, яку потрібно буде зробити;
  • Невпевненістю, яку це принесе;
  • Невідомістю;
  • Речами, що не вийдуть;
  • Провалом.

Страх є сильною емоцією. Настільки сильною, що багато з вас дозволяють їй віддаляти вас від надій та мрій. У кінцевому рахунку, ви повинні подолати страх, тому що ваше щасливе життя залежить від нього. Але як? Як ви можете подолати страх?

Щоб дійсно подолати страх, дотримуйтесь чотирьох порад

Ви повинні:

  • Дійсно повірити;
  • Покласти перед собою план;
  • Створити систему підтримки;
  • Бути готовим до невдачі.

Коли ви зможете це зробити, ви станете на шлях до свого успіху. Розберемо ці способи більш пильно.

1.     Дійсно повірте

Перш за все, у вас повинна бути 100-відсоткова впевненість в собі. Ви повинні бути повністю віддані своїй мрії. Без цього, починає з’являтися фактор “невпевненості” і страх, в кінцевому підсумку, візьме гору.

Треба уявити себе в кінці шляху, тримаючи медаль у руці. Більшість олімпійських гімнастів щодня приділяє час тому, щоб візуалізувати себе, що робить вправи ідеально, без недоліків. Використовуйте ту ж саму техніку для вашого життя – візуалізують себе, приймаючого Оскар, стоячи нагорі подіуму або заробляє свій перший мільйон в бізнесі. Якщо ви не вірите в це, чому хтось ще повинен вірити?

2.     Покладіть перед собою план

Тепер, коли Ви можете візуалізувати вашу кінцеву мету, як ви дістанетеся до неї? Почніть з кінця і побудуйте план як його досягнете.

Ясно обрисуйте ваші кроки, а також складіть графік, коли ви плануєте їх досягти. Не тільки подумайте про це, але і зафіксуйте свій план дій у письмовій формі. Розробка стратегії того, як ви досягнете своїх цілей, допоможе вам подолати страх перед здійсненням «стрибка».

У процесі створення бізнесу вам може знадобиться допомога фахівців: консультантів, юристів, іноді потрібно перекласти документ на інші мові. Тут вам прийде на допомогу бюро перекладів в Санкт-Петербурзі.

3.     Створіть систему підтримки

Наявність когось, хто може захистити ваші мрії, має величезну цінність. Знання того, що є хтось, хто підбадьорить вас і надихне вкрай важливо для вашого успіху. Також, система підтримки буде для вас варіантом “Б” на той випадок, якщо все піде не так, як ви того очікували.

Якщо Ви думаєте про створення власного бізнесу, ви можете бути схвильовані з приводу того, що він може не принести прибутку. За наявності гарної системи підтримки ви можете впоратися з цими страхами і піти за вашими мріями.

4.     Будьте готові до невдачі

Якщо ви хочете подолати страх, ви повинні примиритися з можливістю того, що план може не вдатися. Можливо, бізнес не буде спочатку вигідний, або ваш винахід не буде нікому потрібно – це абсолютно нормально. Не дозволяйте страху, перед тим, що нічого не вийде перешкодити собі рухатися далі.

Справи можуть йти не так, як заплановано, але ви повинні зрозуміти, що це не кінець світу. Вам просто варто встановити нову мету і рухатися в її напрямку.

Коли ви вірите в себе, занурюєтеся в свої мрії, створюєте стратегію, покладаєтеся на свою систему підтримки і розумієте, що невдача це лише досвід – тоді, і тільки тоді, ви зможете подолати свої страхи.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами