5 порад тим, хто хоче орендувати житло

22.04.2013

орендувати житлоХочете пожити окремо? Але не маєте коштів на придбання житла? В такому випадку найкращим варіантом буде взяти квартиру в оренду. Ось п’ять порад тим, хто хоче орендувати житло.

Порада 1. Вам потрібно перевірити у господаря житла  правовстановлюючі документи, які підтверджують його право власності на це майно. Такими правовстановлюючими документами можуть бути або довіреність на право розпоряджатися даним майном від власника житла, або саме свідоцтво права власності на це майно. Також такими документами можуть бути договори спадкування, дарування, міни або ж купівлі-продажу.

Порада 2. Перевірте документи, що посвідчують саму особу господаря. А заодно попросіть власника цього житла відрекомендувати вас сусідам. Це знайомство у подальшому вам може знадобитися і ще раз підтвердить, що господар справжній, а значить і документи непідробні.

Порада 3. Перевірте, скільки власників у житла, яке ви орендуєте. Якщо їх декілька, то вам не позаздриш. Бо від кожного власника цього житла треба отримати згоду і обов’язково в письмовому вигляді. Щоб потім ніхто з них не прийшов і на законних підставах вас не виселив, посилаючись на те, що йому ніде жити.

Порада 4. Перевірте сплату рахунків за квартиру. Бо якщо за житлом, яке ви хочете орендувати, нараховані великі борги за комунальні послуги, то у будь-який момент вас цих послуг можуть на законних підставах позбавити.

Порада 5. Обов’язково укладіть договір на оренду житла. В ньому зафіксуйте телефон і паспортні дані орендодавця, показання лічильників у квартирі, термін дії договору та місячну оплату. Не забудьте і про акт прийому-передачі квартири, де буде описано її стан.

Дотримуйтеся цих порад і в майбутньому вас не чекатимуть неприємності пов’язані з орендою нерухомості.

Читайте на cайті:

Рубрика: КОРИСНЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами