Аналітика – необхідний інструмент трейдера

28.02.2013

Поняття «аналітика» міцно увійшло в трейдерський сленг. Під ним розуміється як фундаментальний, так і технічний аналіз. Для довгострокових інвестицій трейдери та інвестори користуються зазвичай фундаментальним аналізом, який базується на новинах в політиці, макроекономіці, фінансах. Тому на сайтах брокерських компаній завжди присутній розділ «Аналітика». Використовують його і короткострокові трейдери, для прийняття торгових рішень.

Хоча їм для роботи більш звичний технічний аналіз. Всі види аналізу пропонуються в аналітичних розділах компаній, для полегшення роботи трейдерам.

На таких розділах на сайтах брокерських компаній повинні бути докладні дані про спеціалістів відділу. Це означає, що перед Вами не просто огляди, а думки конкретних людей. На сторінці фундаментального аналізу можна знайти щотижневі і щоденні огляди новин, економічний календар. Тут є аналіз фондового ринку та динаміки базових процентних ставок. Зазвичай цей показник відстежується трейдерами, але практично ніколи не публікується брокерами.

Розділ технічного аналізу дуже важливий для всіх трейдерів, особливо початківців. Із застосуванням 11 найбільш популярних інструментів проводиться технічний аналіз. Це ковзні канали, хвильової та трендовий аналізи, хмари Ішимоку. По кожному виду дається окремий аналіз від професіоналів. Це справжня знахідка для новачків. Аналіз товарних ринків включає в себе аналіз ринку нафти, зернових, нафти. Крім того, пропонується додаткова інформація: розклад засідань ЦБ, торгових сесій на світових майданчиках.

Особливо серйозно повинні підходити керівники брокерських компаній до підбору кадрів. Професіоналізм – ось головний критерій відбору. Кандидат протягом місяця робить прогнози, вони перевіряються на достовірність. Потім тільки приймається рішення про співпрацю. Аналітична служба повинна прагнути всіма способами полегшити роботу інвесторам і трейдерам. Але не потрібно забувати, що не варто орієнтуватися тільки на прогнози, а потрібно стежити і за ситуацією на ринку.

 

Торговая система Invest-System позволит вам получать доход больше восьми процентов в месяц от своих вложений в рынок Форекс.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЦІКАВЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами