Бізнес-ідея. Дієтолог – спосіб заробити

07.04.2014

ДієтологОстаннім часом питаннями про здорове харчування задаються кожен з нас. Ми сідаємо на дієти, займаємося спортом, але часто ми не отримуємо результату, якого очікували. А всьому виною є неправильне харчування. Адже всі можливі дієти якщо і допомагають скинути зайві кілограми, то лише на короткий час. І допомогти в цьому не легкому питанні можуть поради хорошого дієтолога.

Але далеко не всі фахівці в цій сфері мають вищу медичну освіту. Безліч дієтологів не мають взагалі ніякої освіти і навчають своїх клієнтів урокам схуднення, ґрунтуючись на особистому досвіді і прикладі. Не можна сказати, що ці поради не допомагають, вони допомагають і навіть багатьом. Але не можна забувати, що здоров’я і організм кожної людини унікальний. Комусь допоможуть такі поради, а комусь і нашкодять.

Бувають дієтологи, що закінчили спеціальні курси. Їх знань вистачить, щоб почати займатися підприємницькою діяльністю, а також скласти непогану дієту.

І сама рідкісна і затребувана категорія дієтологів – це фахівці з вищою медичною освітою. Здібні правильно і грамотно підійти до кожного клієнта. Вони здатні знайти сильні і слабкі сторони організму, підібрати індивідуальну програму харчування. А також такі фахівці спостерігають своїх пацієнтів під час і після лікування.

Багато хто думає, що дієтологи консультують виключно з питань надмірної ваги, але це далеко не всі його обов’язки. Наприклад, дієтологи розробляють плани правильного харчування для своїх клієнтів. І це не завжди пов’язано із зайвою вагою. До дієтологів звертаються спортсмени для складання правильного режиму харчування, щоб набрати м’язову масу. Також дієтологи дають теоретичні знання про продукти харчування. Як варто їсти і в чому їх переваги, а від яких і зовсім слід відмовитися. Розробляють спеціальні меню для людей, що страждають ожирінням, діабетом і хворобами серця. І це не весь список можливостей дієтолога.

Відкрити свій кабінет дієтолога можна як у будівлях офісного типу і торгових центрах, так і в будь-якому медичному закладі. А також давати платні семінари у ВНЗ і в інтернеті.

Якщо ви вирішили відкрити свій кабінет, найголовніше що вам буде потрібно це комп’ютер і гарне програмне забезпечення. В ідеалі ви можете замовити програму для себе у досвідченого програміста. Ще вам будуть потрібні аналізи ваших пацієнтів. Для цього краще укласти договір з медичною установою, щоб клієнтам не сидіти в чергах, а лікарня у свою чергу буде отримувати додатковий дохід.

Чим якісніше і уважніше ви будете підходити до свого клієнта, тим більш успішним і прибутковим буде ваш бізнес.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами