Бізнес-ідея: комісійний магазин дитячого одягу

26.05.2014

комісійний магазин дитячого одягуЩоб стати бізнесменом, не завжди потрібні великі капіталовкладення і знання спеціальної літератури. Іноді буде достатньо лише бажання стати незалежним і процвітаючим.

Відкриття комісійного магазину не вимагає особливих вкладень на стартовій точці становлення бізнесу. Ви заощадите на закупівлю та постачання товарів, в деякому сенсі можна зберегти грошові кошти і на рекламі, проте вам все ж доведеться купити прилавок для магазинів .

Чим приваблює дана ідея?

У 90-ті роки, цей напрям був дуже популярним, особливо в період кризи. Люди, не маючи можливості купувати дорогі та брендові речі, були змушені звертатися за допомогою до приватних комерсантам. Мода на дешеві речі збереглася до сьогоднішнього дня, так як достаток сімейного бюджету не всім дозволяє купувати потрібні речі за ринковими цінами.

Принадність відкриття комісійного магазину, що спеціалізується на дитячих товарах і в тому, що малюки дуже швидко виростають з речей в перший період свого життя. Постійно купувати щось нове не зовсім практично, все одно багато речей діти одягають всього один раз. Тому з’являється природна необхідність купувати вироби в комісійному магазині.

Сенс бізнес-ідеї простий: ви знаходите комітентів, це ті люди, які хочуть позбутися від непотрібних речей, виставляєте їх товар на полиці магазину і при продажу берете відсоток за надання посередницьких послуг.

Надалі існує перспектива розвитку свого бізнесу. Можна подумати про поширення нових товарів, при цьому, не відмовляючись від посередництва. Так ви забезпечите собі більший дохід, тому що будите заробляти не тільки з відсотків за вказівку послуг, але і з націнки на нові товари.

На що знадобляться гроші?

Ваші витрати будуть дійсно мінімальними, за умови, що ви будете самостійно займатися своїм бізнесом, не звертаючись за допомогою професіоналів. Так наприклад, ви можете або пройти весь процес реєстрації фірми особисто, або найняти організацію щодо складання бізнес-плану та реєстрації фірми. Подібні послуги коштуватимуть до 100 тис. рублів, залежно від регіону.

Далі потрібно засоби на оренду приміщення, необхідні стелажі та обладнання, зарплата персоналу і реклама.

Що стосується реклами, то тут теж можна заощадити. По-перше, існують джерела безкоштовної реклами. По-друге, у процесі підготовки та запуску свого проекту ви придбаєте народну славу, що в даній випадку є найкращою рекламою для вас.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами