Бізнес-ідея – репетиторство вдома

03.03.2014

Бізнес-ідеяКому підходить? Якихось строгих вимог до самого репетитора немає. Не обов’язково мати другу вищу освіту. Найголовніше в цій справі відмінно знати предмет і мати бажанням до навчання учнів. Також тут не потрібно якихось вкладень. Для цієї ідеї необхідним є матеріал для навчання і свої знання.

Кому ж потрібні послуги? Майже усіма клієнтами репетитора є діти, а саме учні шкіл, яким треба підтягнути свої знання, а деяким їх поглибити. Також репетитори потрібні учням, щоб підготуватися до іспитів для вступу до ВНЗ. Найбільш затребуваними репетиторами є англомовні викладачі. Серед клієнтів у таких репетиторів можуть бути як учні шкіл, так і всі бажаючі, які вирішили виїхати за кордон. Далі по затребуваності йдуть репетитори російської мови та літератури, потім репетитори з хімії, фізики та біології, а потім з математичних наук.

Якими способами можна проводити заняття? Проводити заняття можливо багатьма способами: вдома в учня, вдома у викладача, на нейтральній території, тобто в орендованому приміщенні, дистанційно, тобто через інтернет. Всі ці способи по-своєму гарні і не дуже.

Мінус проведення репетиторства вдома у викладача полягає в тому, що треба відводити місце призначене саме для уроків. Але житлоплоща не завжди дозволяє, а домашні можуть і заперечувати. Але плюс в цьому є і не маленький. Якщо площа дозволяє, а домочадці будуть тільки раді, то це відмінний заробіток не виходячи з дому.

Плюс проведення уроків в учня – вам не треба думати про територію і місце проведення занять, звільняти і обладнувати місце. Але тут відразу і мінус, весь матеріал доведеться носити з собою, а також виділяти кошти на дорогу.

З усіх способів репетиторства, навчання в орендованому приміщенні найкращий варіант. Тут можна зібрати цілу групу учнів. Також можливість розмістити всі необхідні засоби для навчання: дошку, плакати, проектор та комп’ютери. Але знову ж, це місце навчання підходить для вчителів, які роблять вкладення в свій вид діяльності і згодом хочуть розширитися. На початковому етапі, коли заробіток тільки починає рости, краще скористатися домашніми варіантами навчання.

Дистанційний спосіб навчання хороший тим, що витрат, окрім як на інтернет, не вимагає. Але все ж батьки школярів, та й самі учні вибирають контактний спосіб навчання, тобто віч-на-віч.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами