Боротьба чоловіки і жінки за робоче місце

15.01.2012

Дослідження, що проводяться по всьому світі, незважаючи на рівноправ’я статей, підтверджують, що чоловіки завжди отримують більше за жінок, якщо вони знаходяться на одній і тій же посаді.

Жінкам доводиться долати набагато більше перешкод при просуванні по кар’єрних сходах. І не тільки матеріальних. Адже всього 4% респондентів готові бачити у ролі начальника жінку, а 40% хочуть бачити чоловіка. Більше того, чоловіки більше очікують на готове місце, їм потрібні зв’язки. У той час, як жінки просто працюють.

Не так все просто з мужчинами. Серед чоловічого населення з’явилося набагато безробітних. При цьому вони не працюють не через те, що немає роботи, а через небажання її шукати. Є декілька типів таких мужчин. Одні з них чекають, що їм принесуть на блюдечку все, їхній вік зазвичай від 30 до 50 років, вони утримуються за рахунок своїх дружин або матерів. Ночами вони обкрадають садові товариства, сусідні села, сільські магазини. Є ще одна категорія, більш молоді, від 18 до 27 років. Вони ганяють на мотоциклах і старих жигулях, нерідко викрадених, багато п’ють. Утримуються за рахунок бабусі, на пенсію, на її ж пенсію і п’ють, а коли бабуся помре, проп’ють її квартиру. При цьому експерти стверджують, що ситуацію врятувати не можливо, тому що створення додаткових робочих місць у таких місцевостях нічого не виправить, тому що ці безробітні не будуть працювати принципово.

Жінки рідко є претендентами на високу посаду найчастіше через сім’ї, тому що відчувають тиск з боку керівництва. Однак, сім’я змушує працювати більш продуктивно. Жінок-фахівців не цінують, але і чоловіків, які бажають і вміють працювати в нашій країні стає все менше. Тому з повною впевненістю можна сказати, що жінка – повноцінний працівник

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами