ДЕ ЗАРОБИТИ ГРОШІ, якщо нічого не вмієш?

28.02.2012

Де заробити гроші, якщо людина нічого не вміє? Подібне питання задає собі багато людей. Кожен новий день збільшує кількість безробітних. Скорочення переживають все: від фінансових директорів до рядових службовців організації. Кожен виживає, як може.

Людям, які залишилися без роботи ще на початку кризи, сьогодні тим більше нелегко. Кількість резюме на сайтах, присвячених пошуку роботи, вже перевищує кількість пропонованих вакансій. Очевидні всі ознаки трудової міграції. Працівники, звільнені з організацій великого бізнесу, шукають місце тепер в середньому і малому.

Кадровики визнають, що професійні навики багатьох шукачів далекі від ідеалу. Але люди, які нічого не вміють і не бажають вчитися, як-то заробляють. Що найцікавіше, зусиль часто докладати взагалі не доводиться.

Розклеювач оголошень та розповсюджувач рекламних листівок

Багато підприємців вважають подібну рекламу найефективнішою для свого бізнесу. Таким видом реклами воліють дрібні фірми. Таких організацій превелика безліч, тому й попит на дану рекламу тримається на стабільному рівні. Робочий день роздавальника становить у середньому 5 – 6 годин, а одна годину роботи коштує 25-40 грн.

Розклеювачу платять 0,25-0,4 грн. за наклейку однієї листівки. Працівники «старої закалки» примудряються за 5 – 6 годин робочого часу повісити на стовпах, під’їздах або зупинках до 500 оголошень. Робочий день, виходячи з таких даних, оцінюється близько 125 грн. Роботодавець по завершенні роботи зазвичай просить список вулиць, де довелося за службовим обов’язком побувати розклеювачам. У більшості випадків перевіряється якість роботи розклеювача – досить організувати перевірку зазначених вулиць, побачити своїми очима.

Помічник по господарству

Знайти цю роботу можна за допомогою знайомих. Можна розклеїти по передбачуваному району роботи свої оголошення. Приклад тексту оголошення банальний: «Приберу квартиру. Ціна договірна». Робота помічників по господарству може бути самою різною: вигул собаки (35 грн.), няня, догляд за дитиною під час відсутності батьків (15-30 грн. за годину), прибирання квартири (30 грн. на годину).

Участь у клінічних дослідженнях

Такі випробування – ризикований захід, тому що медики в деяких випадках не знають, якими може бути результат, які побічні ефекти стануть явними. Стати учасником клінічного дослідження – не просто. Подібна пропозиція навряд чи буде поміщена в газеті. Відомо й сумно, але не у всіх бажаючих міцне здоров’я, гідне найвищої оцінки. Такий заробіток доступний тільки для абсолютно здорових людей.

Заробити на зовнішніх даних

Простий і добре оплачуваний вид заробітку пропонує індустрія розваг. Це кіно і телебачення. Взяти участь на зйомках телепередачі в якості героя чи глядача, а також потрапити в масовку одного з кадрів фільму може будь-хто. Вік, стать, освіта, походження не мають принципового значення.

Спробувати себе можна на спеціальних сайтах: massovki.ru і stunner.ru. Тут редактори розміщують оголошення про набір людей в масовку. Часто пропонують взяти участь в ролі глядача для зйомок телепередачі або концерту. За просте просиджування ефірного часу заплатять від 75 грн., з репліками – від 125 грн.

Щоб потрапити на зйомки фільму / серіалу – краще звертатися безпосередньо в довідкову службу кіностудії. Приготуйте портфоліо. Цей атрибут можна створити з аматорських фотографій. Середня вартість одного знімального дня складе 125-1250 грн. Все буде залежати від бюджету і Вашої участі в сюжеті.

Участь у соціальних опитуваннях

Можете взяти участь в соціальних опитуваннях. Крім тестів, можна заробити на тестуванні: курящих людей можуть попросити оцінити нову марку сигарет, мам – нову марку «памперсів», любителів алкоголю – новий сорт міцного напою. Протягом години можна заробити від 100 до 150 грн.

Звичайно, це далеко не повний список. Місце для себе можна знайти, але з кожною годиною таких місць, де можна заробити гроші стає менше.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами