Форекс. Як з’явився «швидкий і ефективний» спосіб збагачення?

22.02.2012

Interbank Market – саме так називається світовий валютний ринок, основними гравцями якого виступають відомі світові банки та уряди розвинених країн. Однак з плином часу до валютного ринку приєднався «сумнівний» учасник, який надає послуги форекс, гроші від яких не надходять на валютний ринок!

Форекс з’явився на Заході в 70-х роках XX століття. Робота мало чим відрізнялася від роботи в сучасному інтернеті. Невеликі контори пропонували людям новий вид заробітку, демонстрували всю красу роботи на валютному ринку, на який міг вступити будь-який бажаючий, що має невеликий стартовий капітал. «Експерти» пояснювали, що до чого, клієнтові пропонувалося прочитати інформацію, підписати пакет паперів, що з ризиками ознайомлений. Після цього новачка випускали на «валютний ринок». Новоспечені бізнесмени спочатку збиралися в залі, де були встановлені дисплеї з показанням котирувань, графіками. Торгівля здійснювалася через заповнення паперових ордерів, які йшли в касове вікно. У залі, де велися торги перебували консультанти, одночасно працюють за відсоток і «допомагали» своїми порадами новачкам, розповідаючи про премудрості торгівлі, вибір стратегії. Клієнти були впевнені, що працюють зі світовим ринком, але насправді це спеціально створена ілюзія. Самі експерти в торгах участі не приймали. Гроші оберталися в межах контори, тут же вигравалися і програвалися.

Через деякий час законодавство розробило інститут довірчого управління. Завдання контор Форекс істотно спрощувалася. Клієнтам, які не володіють достатніми знаннями і досвідом торгівлі на ринку, контори пропонували послуги своїх фахівців, які все зроблять «в кращому вигляді». Через деякий час клієнтові надавалися звіти та інша документація, що свідчила про збільшення вкладень. Однак в один прекрасний момент вносилася пропозиція збільшити суму рахунку з метою багаторазового збільшення доходу. Люди довіряли і несли свої кровні в контору. Після цього гроші дивним чином програвалися, але були документи, які говорять про законність всіх угод. Консультанти втішали своїх клієнтів, запевняли, що ситуація склалася складна, нестандартна. Далі йшли запевнення, що обстановка нормалізувалася – пропонували нести ще грошей. Хтось і далі продовжував сподіватися, віддавав гроші, але деякі приймали пропозицію роботи як «експерта», продовжували їздити по вухах вже інших новачків. А що їм ще залишається робити? Стадію «розводу» на гроші вони повною мірою встигли відчути на собі – знають, як далі працювати і заробляти свій відсоток від угод.

Форекс розвивався на заході і треба підкорювати нові куточки планети. Так він з’явився в Азії: Філіппінах, Пакистані, Індії, Сінгапурі. На заході люди навчилися грамоті, мали уявлення про ринок акції, облігацій, ліцензування брокерської діяльності. В Азії ж подібні моменти регулювалися дуже смутно і неточно. На Сході ще люди не знали про дійсний сенс Форекса і контор, які пропонували послуги. Люди також довіряли, несли гроші і успішно програвали, поповнюючи рахунки темних контор. Розбиті життя, сім’ї не бентежили форексників. Дійсно, вони ж пропонують свої послуги, намагаються допомогти збільшити капітал людям, а вони то невдячні … не розуміють їх пориву.

Працювали на Заході і на Сході в основному з представниками середнього класу, приймалися середні суми в кілька десятків тисяч доларів. Розвивалися технології, з’явився інтернет. Ось тут Форекс і розвернувся, показав себе, відгородився від сліз, розчарування і обурення людей, які вирішили швидко збагатитися.

Читайте на cайті:

Рубрика: КУДИ ВКЛАСТИ ГРОШІ,ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами