Халява, пліз. Або подарунки від життя. Частина 1

23.03.2012

Циклом статтей «Халява, пліз. Або подарунки від життя» я зовсім не хочу когось переконати, що «халява» – це основний спосіб заробляння грошей. Звичайно, цей спосіб додатковий. Однак цей додатковий спосіб іноді приносить дохід, який можна порівняти з тим, що вам би довелося більше працювати по 2 години на день протягом одного року. Тому його звичайно так само варто взяти на замітку і по можливості застосовувати.

Халява приходить в життя кожної людини протягом його життя по кілька десятків разів. Однак деякі люди використовують майже всі такі можливості, а деякі їх не помічають, навіть якщо їм кілька разів пояснити якусь ідею збільшення доходу і вони бачать, що інші, схожі на них люди, реалізують ці ідеї.

В цьому і вся основна складність цього прийому заробляння грошей. Якщо деякі прийоми можна, освоївши один раз, і надалі використовувати протягом кількох десятків років практично без зміни, то «халяву» потрібно саме розгледіти. Бо дуже часто сьогодні приходить одна можливість, а завтра зовсім інша. І вчорашні прийоми зазвичай не підходять для завтрашнього дня.

Наведу кілька найпростіших прийомів такого халявного заробляння грошей практично без зусиль для різних людей. Складні і спеціалізовані прийоми я наводити не буду, так як вони не всім зрозумілі. Це, звичайно, не означає, що їх не існує. Наведу приклади:

- Візьму першими пенсіонерів. Для сьогоднішніх пенсіонерів досить часто трапляється ситуація, коли пенсіонер, приміром, отримує пенсію на 500-1000 гривень менше, ніж міг би отримувати. Причиною цього є те, що він або полінувався (або не знав як) оформити якісь папери до Пенсійного фонду, або, що частіше, цих паперів вже не існує в природі. Наприклад, підприємство, де він працював, вже не існує, і документи в архів воно не здало.

Однак деякі люди доводять свій стаж, бігаючи по архівах або через суд (встановлення юридичного факту), що не дуже складно і не дорого. Потім цей пенсіонер отримує пенсію на 30% більше, ніж його колега протягом 20-25 років. Адже за 20 років така начебто невелика надбавка до пенсії в 500-1000 гривень в місяць складається в кругленьку суму! Та на цю суму можна скромно відпочити за кордоном 10 разів. А що вже казати про пенсіонерів, для яких така сума досить істотна.

Ну, хіба це не халява? На мій погляд, справжня халява. Максимум пару тижнів біганини (чистого часу), може бути, невеликі витрати (не завжди потрібні) і все. Хто б мені підказав такий спосіб для мене, де можна при невеликих витратах часу і грошей протягом 20 наступних років отримати певну кругленьку суму, то я б вже побіг робити. А ви?

далі буде…

 

Схожі публікації:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами