Халява, пліз. Або подарунки від життя. Частина 2

26.03.2012

Я ж знаю кілька випадків, коли ніхто нікуди не бігає. Дивно це все, але факти в наявності.

- А можливо ви завтрашній пенсіонер? Тоді можна приділити мінімальну увагу управлінню накопичувальної частини своєї пенсії. (Для тих, хто підходить за віком.) Адже держава розміщує ваші гроші під 3-5 відсотків на рік, тобто кредитує себе, іншими словами, за ваш рахунок. Адже якщо ви підберете інший пенсійний фонд, де розміщення вашої пенсії буде під 6-7 відсотків (накопичувальної частини), то пенсія може бути в 2 рази більше.

- Пільги при купівлі житла. Якщо ви плануєте в майбутньому купити житло (або вже придбали житло), приділіть хоча б пару годин вивчення пільг при купівлі житла. Їх насправді існує декілька і вони постійно змінюються. Суми цих пільг часто досягають кілька сот тисяч. І для отримання цих пільг потрібно, як правило, зовсім небагато. Зібрати якийсь пакет документів і кудись здати. Я не знаю, чи підходите ви під ці пільги чи ні, дізнавайтеся докладно, читайте.

Приміром, так звані майнові відрахування. Це коли держава дозволяє недоплатити йому податків або потім повернути на певну суму при покупці квартири (залежно від вартості квартири). Ця сума може бути й великою, якщо покупка йде через іпотечний кредит. Я не буду детально розписувати, що і як потрібно робити. Мета моєї статті не в цьому. Моїм бажанням є всього лише спроба пояснити, що цих можливостей багато. Крім цього є маса пільг з податку при купівлі ліків, освіти і т.д.

Таких прикладів можна наводити багато. Є різні програми для військових, для працівників залізниці, ветеранів і т.д. Напевно, якщо зібрати всі пільги, що надаються підприємствами, державою, муніципальними органами, то програм штук 100 набереться.

далі буде…

 

Схожі публікації:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами