Халява, пліз. Або подарунки від життя. Частина 4

02.04.2012

Я навів кілька прикладів, але жоден з них вам не підходить? Так, швидше за все, і буде. Однак повторюся, я наводив ці приклади не для того, щоб ви їх брали за основу і починали з допомогою них заробляти гроші. Вони наведені для того, щоб було зрозуміло, про що я взагалі кажу.

У даному прийомі заробляння грошей немає якихось жорстких правил і прикладів, які можна брати за основу будь-якій людині. Кожен підбирає під себе свій спосіб. Той же пенсіонер може не доводити свій стаж, а просто попросити своїх дітей допомагати йому трохи матеріально, якщо у них є можливість, звичайно, і відносини хороші. Можна ще щось робити.

Головне в цьому прийомі – це величезна невідповідність між трудовитратами і доходами (зменшенням витрат). Якщо, приміром, на вашій основній роботі ви за годину отримуєте 30 грн., То тут за годину ви можете заробити в 5-10, а то й 100 разів більше за той же час.

Що потрібно робити для того, щоб у вашому житті з’явилася «халява»? Перша умова – це те, щоб знати, що вона десь є. Повірте мені, не завжди обов’язково для того, щоб заробити якісь гроші, потрібно багато і наполегливо працювати. Часто з’являються можливості, коли потрібно всього лише відірвати голову від вашої роботи, щось вислухати і придушити перше почуття страху нового або ліні. (Знову ж не взагалі, а ліні на нове.)

І тоді ви можете заробити в десятки або сотні разів більше за одну годину роботи, ніж працюючи за вашою звичайною основною спеціальністю.

Друга умова – це взагалі цікавитися грошима, способами нового заробітку, економії грошей і т.д. У багатьох людей склалося переконання, що головне – це добре виконувати свою роботу, а гроші прийдуть самі і знайдуть професіонала. З одного боку – це гарне переконання і в ньому є частка істини. Але з іншого боку, життя не таке однозначне і просте.

Іноді потрібно приділити увагу саме грошам, тому, як витягти з вашої професії або навички гроші. А в даному випадку потрібно приділяти увагу можливостям, коли можна заробити гроші просто. Для цього спробуйте порівнювати ваші трудовитрати і потенційний заробіток. Порахуйте, скільки ви заробляєте грошей за 1 годину на роботі. А потім порівнюйте цю ставку з іншими можливостями.

Так само шукайте можливості, непомічені раніше. Дивіться, де і як легко заробляють гроші інші люди, приблизно вашого рівня доходу та способу життя. Читайте про них, розпитуйте докладно, що вони робили і як. Якщо ви будете приділяти цьому питанню хоча б трохи свого часу, то у вас обов’язково буде все виходити. Можливості халяви будуть все частіше і частіше стукати у ваше життя. А так само й інші можливості, про які читайте в перших частинах циклу статей.

 

Схожі публікації:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами