Ідея бізнесу виробництва дерев’яних пазлів

09.12.2013

пазлПопит на вироби, виконані з натуральних матеріалів, постійно зростає. Сучасний споживач готовий платити гроші не тільки за якість, але і за можливість стати господарем штучних предметів інтер’єру, рідкісних прикрас або аксесуарів. Саме цим пояснюється успіх таких видів бізнесу як виробництво іграшок, створення ексклюзивних листівок або оригінальних акваріумів. Ще одна ідея, яку можна без великих проблем втілити в життя, заробивши при цьому чимало грошей – це виробництво дерев’яних пазлів.

Що потрібно для того щоб почати виробництво?

Для того, щоб почати торгівлю власними пазлами з дерева потрібно не так вже й багато. Якщо у вас під рукою є електричний лобзик, лист фанери і наждачний папір для зачищення деталей – можна починати виробництво пробної партії. На самому початку подібного бізнесу можна не реєструвати ІП, реалізуючи власні вироби через Інтернет.

Таким чином, витрати на старт власної справи мінімальні – навіть якщо вам доведеться купити весь необхідний інструмент, витратити потрібно буде не більш як 2000 гривень. Що стосується вартості фанери, то, залежно від її товщини, вона коливається в діапазоні між 50 і 200 гривень за лист розміром 1,52 х 1,52 метра.

Як тільки всі витратні матеріали готові, потрібно вибрати малюнок майбутнього пазла і перенести його на фанеру. Після цього потрібно розбити зображення на фігурні шматочки – деталі іграшки. Чим складніше буде при цьому їх форма, тим цікавіше буде сама іграшка. Далі малюнок можна розфарбувати і покрити лаком – це зробить термін служби вашого пазла максимальним.

Наскільки це затребуване, і де найкраще реалізовувати товар?

Дерев’яні пазли набагато міцніші звичайних, малюкам із ними легше обходитися, а довговічність таких іграшок не йде ні в яке порівняння з аналогічними виробами зі звичного картону. У зв’язку з цим такі пазли вельми затребувані, причому не тільки на внутрішньому українському ринку іграшок, а й в усьому світі.

Для того, щоб збільшити кількість проданих виробів і знайти замовників, ми рекомендуємо скористатися популярними Інтернет-майданчиками для реалізації виробів хенд-мейд. Так, дуже популярний серед любителів подібних виробів сайт etsy.com. З його допомогою можна знайти клієнтів у всіх куточках земної кулі, а процедура реєстрації не займе багато часу.

Після цього залишиться тільки завантажити фотографії, встановити ціни на власні вироби і чекати замовлень.

Збільшити обсяг замовлень можна і за рахунок магазинів іграшок – надайте їм зразки своєї продукції, встановіть на неї розумні ціни і проведіть переговори з керівниками торговельних підприємств.

Такий підхід дозволить значно заощадити на рекламі – фактично, ваші вироби будуть продавати себе самостійно, і єдині витрати, які вам доведеться нести, будуть пов’язані з покупкою нових матеріалів для виробництва.

Рентабельність бізнесу

У будь-якій справі, пов’язаній з виробництвом і продажем виробів хенд-мейд можна розраховувати на хорошу і швидку окупність, оскільки ціни на подібну продукцію завжди на порядок вище мас-маркету. У випадку з дерев’яними пазлами вартість матеріалів, необхідних для виробництва іграшок, досить мала – з одного листа фанери можна зробити до 10 наборів, собівартість яких при цьому буде мінімальною.

Встановивши на свою продукцію ціни в діапазоні від 40 до 70 гривень, ви зможете отримувати до 200% прибутку, що дозволяє розглядати виробництво пазлів з дерева як досить вигідний і рентабельний бізнес.

Зайнявшись продажем власних виробів із дерева, ви можете з часом почати отримувати стабільно високий прибуток, вкладаючи при цьому в розвиток своєї справи мінімальні кошти.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами