Кредит без довідки про доходи

19.05.2014

оплата праціНеобхідність отримання кредиту зростає з кожним роком. Причиною  цього є кілька обставин. Наприклад, деякі роботодавці не бажають платити своїм співробітникам офіційну зарплату. Або ж людина в даний момент і взагалі не має постійного місця роботи. Є й ситуації, коли про роботу мова взагалі не йде – коли людина займається власним бізнесом і довідки йому взяти просто фізично ніде. Але, тим не менш, гроші потрібні у всіх ситуаціях.

Один із способів, що дозволяють взяти кредит без довідки про доходи – це знайти підходящу банківську установу, де від клієнта зажадають всього два документи. Другий спосіб – надати замість необхідної довідки інші докази платоспроможності. І третій метод – надати банку гарантію в тому, що кредит буде погашено своєчасно і в повному обсязі.

Де дають кредит без довідок?

Насправді це питання не відноситься до розряду складних. На сьогоднішній день багато банків готові надати кредит без довідок про доходи практично будь-кому. Необхідно мати при собі тільки паспорт і підтвердження прописки. Крім того, може знадобитися ще один документ, що підтверджує особу кредитоотримувача. Таким  документом може бути пенсійне посвідчення, водійські права, або студентський квиток. Природно, що таке кредитування пов’язане з підвищеними ризиками для самого банку. Тому цілком природно, що відсоток на такий кредит буде на порядок вищим, ніж при стандартному кредитуванні з повним набором документів. Та й комісійні банку також можуть бути трохи більшими. Однак є й позитивні моменти. Строк прийняття рішення по такому споживчому кредиті невеликий – вже на протязі декількох годин буде прийнято відповідне рішення. Крім того, відпадає необхідність витрачати час на підготовку всіх необхідних документів, а це іноді є вирішальним моментом у виборі кредиту. Адже нерідко відбуваються ситуації, коли гроші потрібні терміново, а часу для збору документації немає. Правда, банк в таких випадках може зажадати додаткових гарантій, наприклад – номер телефону співробітників по роботі або родичів. Це необхідно для уточнення даних стосовно особи кредитоотримувача і його платоспроможності. Крім того, може знадобитися ідентифікаційний код. Однак це зазвичай не є проблемою.

Що необхідно довести банку?

Якщо перший варіант не влаштовує клієнта, банк готовий розглянути і можливість додаткового підтвердження платоспроможності. У більшості випадків це відноситься до тих, хто займається підприємницькою діяльністю. Як правило, такі клієнти мають реєстрацію в податковій інспекції. І, зрозуміло, вони зроблять звітність згідно своєї реєстрації – помісячно або поквартально. У кожному з випадків можна надати банку копію своєї звітності, що стане підтвердженням того, що кредитоотримувач володіє достатніми можливостями для своєчасної виплати боргу. Крім того, підтвердити платоспроможність клієнта банку може і поручитель. При отриманні великої суми кредиту бажано мати двох поручителів, готових підтвердити те, що кредит без довідок буде виплачений вчасно. До речі, наявність таких осіб суттєво впливає не тільки на суму кредиту, а й на деякі інші умови кредитування. Наприклад, виступаючи гарантом кредитоотримувача, поручителі можуть надати свої доходи як забезпечення кредиту на випадок неможливості проведення своєчасних платежів з боку клієнта. У такому випадку буде знижена процентна ставка. А в деяких ситуаціях банки навіть не стягують комісію за користування кредитом.

Гарантії кредитоотримувача

Як не крути, але банк має право на певні гарантії з боку свого клієнта. І таким посвідченням того, що кредит буде погашений, може стати внесення застави. Отримати кредит без довідок про доходи можна, оформивши як заставне забезпечення нерухомість або автомобіль. Природно, до закінчення виплати все майно буде як і раніше перебувати в розпорядженні його власника. Єдиною умовою з боку банку буде обмеження на продаж, дарування або інші операції з заставним майном. Аналогічним чином гарантом забезпечення кредиту можуть виступати і поручителі. Кредит без довідки про доходи можна оформити на сайті moneyveo.com.ua. Але не завжди і вони мають можливість надати банку документи, що підтверджують їх здатність відшкодувати у разі потреби борг кредитоотримувача. Тому цілком може бути розглянуто варіант з наданням кредиту під заставу майна поручителів.

Читайте на cайті:

Рубрика: ДЕ ПОЗИЧИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами