Не важливо, що продавати, важливо як!

17.01.2012

Підприємці діляться на два типи – ті, хто кидається між починаннями в пошуках кращого і ті, хто береться за ідею і вичавлює з неї все. У цій статті ми розповімо про Майкла Делла, засновника компанії Dell Computer Corp.

Ще в дитинстві у Майкла виявилася підприємницька жилка. В 12 років він захоплювався марками і активно брав участь в обміні і продаж марок на різних аукціонах. Пізніше він організував власний аукціон, на якому заробив 2 тисячі доларів.

У 16 років Майкл заробляв розповсюдженням передплати на газету. За літо він отримав 18 тисяч доларів і купив на ці гроші автомобіль. Делл вступив в Техаський університет, але вже в 1984 році кинув його, вирішивши відкрити власний офіс в 500 метрів. Він прийшов до думки, що може заробляти до 80000 доларів, якщо буде продавати комп’ютери, не виходячи з дому. А якщо орендує офіс, то його дохід доросте до 1 мільйона доларів на місяць.

Уважно вивчивши ринок комп’ютерів, Делл прийшов до висновку, що організовувати роботу потрібно прямо, без посередників, так як товар значно дорожчає в ціні, доходячи до кінцевого споживача. З цього моменту стратегія компанії не змінювалася – головним було ставитися до людей з розумінням, намагатися їм допомогти. Менеджери компанії завжди готові обговорювати проблеми і намагатися їх вирішити. А Майкл не боїться експериментувати.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами