Оренда квартири подобово це не простий бізнес

13.03.2013

аренда квартир в Киеве посуточно“Подобовою орендою квартир не варто займатися абияк”, – кажуть фахівці. Однак і професіоналом орендного ринку бути зовсім не обов’язково! Достатньо знати основні правила, за якими існує ринок, а також “підводні камені”, які для власного спокою краще обійти.

Перший і основний етап – це вибір квартири. Для початківців краще відразу почати пошук з однокімнатної, не дуже дорогої квартири, але з хорошими умовами (ремонт, побутова техніка і т.д.), також не варто забувати, що для уникнення численних проблем шукати квартиру варто спеціально призначену для суборенди, або попередньо узгоджувати цей момент з власником. Як правило, квартири, призначені для суборенди здаються трохи дорожче, але заздалегідь позбавлять вас від головного болю.

За територіальною прив’язкою не варто зациклюватися на центрі міста, досить непоганим успіхом користуєтьс оренду квартир розташованих в спальних районах, поблизу виставкових і розважальних центрів, ну і звичайно ж бізнес центрах. Також при виборі квартири варто звернути увагу на транспортну розв’язку та інфраструктуру в цілому, оскільки Ваші клієнти не завжди будуть мати засіб особистого пересування.

Також буде необхідність запастися рушниками, постільною білизною та банним приладдям. І останнє, але найважливіше – це реклама, яка буде залучати ваших клієнтів. На сьогоднішній день найбільш вигідним і ефективним способом реклами є Інтернет. Ви зможете розмістити свої оголошення у нас на інтернет-ресурсах, а також, як альтернативний вид реклами, радимо Вам використовувати друковані видання.

З юридичної точки зору, для підписання договору Вам треба бути юридичною особою або приватним підприємцем, те ж саме стосується і орендодавця. Договір про оренду практично не має юридичної ваги, якщо він був складений у невідповідності з Українським законодавством і Цивільним кодексом України, відповідно він повинен підписуватися між зареєстрованими суб’єктами підприємницької діяльності.

Читайте на cайті:

Рубрика: КОРИСНЕ,ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами