Покупці супермаркетів під прицілом шахраїв

09.01.2012

супер-маркет

Кияни скаржаться на нові схеми розводів, які шахраї прокручують на парковках біля супермаркетів і торгових центрів. Людям пропонують придбати підробки нібито за зниженими цінами, просять підвезти, а потім позбавляють гаманця і звинувачують у крадіжці неіснуючих грошей.

Бандитки В МІНІ. “Вийшов я з магазину, склав пакунки в багажник, і тут до мене дві панянки підійшли – одна в міні-спідниці, друга в обтягуючих штанах. Симпатичні. Попросили підвезти до просп. Перемоги, і я погодився. Розмова була невимушеною. Одна залишила номер телефону. Тільки вдома я зрозумів, що втратив гаманця… А номер, який дала дівчина, виявився неіснуючим”, – пише на автофорумі користувач Льоня. “Так! Я теж на таких потрапив. Тільки гаманець був порожній, тому не шкода”, – підтверджує Владлен.

ЗНИЖКИ І прохання про допомогу. З’явилися і торговці фальшивками, які штовхають свій товар прямо під магазином. Схеми придумують різні.

Так, вийшовши з торгового центру на Окружній, киянин Олександр купився на пропозицію придбати алкоголь з величезною знижкою. “Підійшли хлопець з дівчиною в схожих костюмчиках, і кажуть, мовляв, у нас був розпродаж, і залишилося пару пляшок Мартіні по 70 грн. Замість 140 грн., Не хочете купити? Ну я погодився. Додому приїхав, відкрив пляшку, а там вода!” – Каже чоловік. До нового року, мабуть, таких пропозицій стане більше …

Богдан Аганін каже, що стикався з схожим розводом, коли іноземець підходить до машини і просить купити в нього мало не за 100 грн. золоте кільце, мовляв, гроші закінчилися. Потім виявляється, що іноземець продав фальшиве золото.

Правозахисник Едуард Багіров говорить: “Зараз шахраї почали працювати саме біля супермаркетів, тому що тут можна моментально визначити потенційну жертву – хто вийшов з магазину з дорогими продуктами і йде до дорогої машини”.

У міліції говорять, що перевірять, чи були скарги на подібні шахрайства у супермаркетів. “Ми радимо завжди звертатися до міліції”, – сказав нам начальник ЦГЗ київської міліції Володимир Поліщук. У супермаркетах говорять, що клієнти рідко скаржаться їм на якісь НП на стоянках. “Якби люди поскаржилися, ми могли б знайти винуватця за записом на відеокамері. Можливо, шахраї вивуджують у людей не дуже значні суми з розрахунку на те, що через таку суми людина не піде в міліцію”, – сказала нам співробітниця маркетингового відділу.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами