Проблеми, з якими стикається малий бізнес

11.11.2013

малий бізнесДержавне регулювання підприємств викликає постійні нарікання і проблеми у підприємців. Таке регулювання називається адміністративним бар’єром. Найсильніше невдоволення викликають постійні і численні перевірки різних органів влади. Також необхідно витрачати чималу кількість часу на те, щоб отримати всілякі дозволи та ліцензії у різних контролюючих і наглядових органах.

Існує залежність між станом підприємницького середовища і робочими місцями, оскільки, чим менше перешкод буде на шляху реєстрації та функціонуванні різних компаній, тим більше буде створюватися робочих місць. Держава тим більше повинна розуміти це і не створювати перешкоди для розвитку малого бізнесу, шляхом нав’язування оформлення різних специфічних і дорогих ліцензій, численних умов для отримання кредиту та великої кількості паперів, які необхідно заповнювати при прийнятті на роботу працівника.

Ще однією проблемою для малого бізнесу є високий рівень оподаткування і неймовірна складність податкової звітності. Бухгалтерська звітність дуже громіздка і заплутана. Постійне заповнення декларацій, які періодично змінюються, дуже важке для підприємців, які не користуються допомогою професійних бухгалтерів. Безперечно, спрощена система і поставлений дохід скоротили навантаження на малих підприємців, проте так чи інакше, але бізнесменам доводиться постійно ходити по інстанціях із значною кількістю документів.

Також багато підприємців хочуть отримувати державні замовлення, які є дуже вигідними і які не привертають уваги великих і розвинених компаній. Однак отримати таке замовлення дуже важко, а для багатьох підприємців просто неможливо зважаючи на велику конкуренцію.

Ще однією проблемою для малого бізнесу стає недолік приміщень. Справа в тому, що на сьогоднішній момент актуальною проблемою для бізнесменів стає брак хороших і зручно розташованих приміщень. Тому дефіцит приміщень, призначених для здійснення різного роду діяльності, призводить до загальмування інноваційного підприємництва. Існує безліч приміщень, які знаходяться на околицях міст або приховані від проїжджої частини дороги. Такі місця є незручними і нерентабельними.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами