Рекомендації для накопичення грошей

06.05.2013

накопичення грошейІснує ряд правил, які можуть значно полегшити завдання накопичення грошей. Суть правил у тому, щоб по максимуму полегшити відкладання грошей, без зусиль волі людини і по максимуму ускладнити витрати грошей. Будь-яке правило, яке дозволяє це робити і не надто складне в реалізації, можна розглядати як корисне для справи.

По-перше, не зберігайте відкладені гроші вдома. Одиниці людей з тисячі можуть одночасно відкладати гроші і мати до них доступ. Якщо ви читаєте цю статтю, то ви вже однозначно не відноситесь до таких людей.

Я так само до них не належу. Дуже складно не витрачати гроші, якщо вони під рукою. А обставини виникають різні і гроші бувають потрібні. І, здається, що тут такого, якщо я візьму пару тисяч.

Тому людська думка давно замислювалася над цим питанням. Перше що з’явилося для полегшення відкладання і складнішої витрати – це звичайна копілка. В яку просто покласти гроші, але складно забрати. Але для нас цього замало.

Зберігайте свої заощадження в банку. Зібратися і піти в банк набагато складніше, ніж простягнути руку і забрати пару купюр.

По-друге, для накопичень повинен бути окремий рахунок в банку без банківської картки. Це, я сподіваюся, зрозуміло навіщо.

Зараз дуже багато зарплатних проектів, коли заробітну плату перераховують на розрахунковий рахунок. Але це розрахунковий рахунок не підходить для накопичення. Адже вам видають картку, і ви знімаєте гроші для ваших звичайних побутових витрат. Але банківська картка – це геніальний засіб полегшення витрати грошей. Нам же потрібно зовсім інше. Нам потрібно ускладнити витрату грошей. Окрім цього не можна змішувати гроші для накопичення і ті гроші, якими ви оплачуєте звичайні витрати. Просто повірте мені на слово.

По-третє, проводьте постійні витрати в перші кілька днів після отримання зарплати, а не поступово по мірі необхідності.

У вас є витрати, які потрібно оплачувати кожен місяць. Це комунальні платежі, витрати за навчання, господарські товари, закупівля продуктів, які не псуються і т.п.

Сплачуйте ці витрати відразу після отримання грошей, а не потім. Тоді буде набагато простіше відкладати.

По-четверте, переводите частину заробітної плати на накопичувальний рахунок автоматично.

Це не для всіх підходить, але якщо є така можливість то вона значно полегшить вам процес накопичення грошей.

Приклад. Пенсіонеру переводили пенсію на його розрахунковий рахунок (працюючий пенсіонер). За кілька років він накопичив досить пристойну суму без особливих зусиль. Як тільки пенсію стали приносити додому, то він більше не відклав ні рубля, хоча він продовжував працювати, а його витрати не збільшилися.

Якщо можна на вашій роботі перераховувати частину заробітної плати відразу на ваш розрахунковий накопичувальний рахунок, то це відразу полегшить ваше завдання накопичення разів в 10.

Не пам’ятаю вже, чия цитата, але зміст приблизно в наступному: «Раніше був час великих людей, а зараз прийшов час систем». Якщо стосовно нашого завдання, то можна бути відносно слабовільною людиною, але накопичувати пристойні гроші, якщо використовувати системи. Використовуйте їх у всіх сферах життя, і ви досягнете більшого при менших зусиллях.

Схожі публікації:

Рубрика: ЯК ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами