Що роботодавець хоче бачити у вашому резюме?

23.12.2013

роботодавецьЧасто для шукачів процес працевлаштування – це щось страшне. Роботодавці ж, бажають знайти грамотних, відповідальних і працьовитих співробітників. Для цього вони переглядають резюме.

Ринок праці не просто так названий ринком. Будемо вважати, що здобувач – це товар, запропонований на даному ринку. І на товар повинен бути попит. А резюме служить рекламою, яка описує переваги товару. На що в першу чергу роботодавець зверне увагу в резюме? Для вас ми виділили 4 основних пункти, з якими необхідно уважно ознайомитися.

Грамотний і зрозумілий опис

По перше, грамотність здобувача – це перше, на що зверне увагу роботодавець. Часто говориться про орфографічні та пунктуаційні помилки. Але менеджери з підбору персоналу досі отримують резюме з помилками. Іноді, для оцінки здобувача, менеджери в процесі рекрутингу навмисно відшукують друкарські помилки і помилки в резюме. Відповідальний кандидат перевірить своє резюме перед відправленням. Не полінуйтеся – перевірте своє резюме, це просто необхідно!

Резюме повинно легко і зрозуміло читатися, щоб не створювати зайвих питань про кандидата. Не варто досвід роботи вказувати однією пропозицією. Не пишіть абревіатури, вказуйте ті чи інші назви повністю. Грамотно подана інформація більше цінується.

Послідовність кар’єри

Роботодавцю, в основному, цікавий досвід роботи подібний до вакантної посади. Не пишіть зайвого. Послідовно викладіть попередній досвід роботи.

Достовірність

Вірні дані в резюме. Щоб не викликати сумнівів у роботодавця не вказуйте помилкових і перебільшених даних, оскільки їх легко перевірити.

Характеристики та рекомендації

Наявність позитивних рекомендацій або характеристик буде хорошим доповненням до вашого резюме, що підвищить ваш шанс на отримання бажаної посади. Одначе, слід вказати тільки такі контакти, від яких ви дійсно отримаєте позитивний відгук. Не сподівайтеся на випадковість.

У будь-яку організацію потрібні співробітники, які будуть вирішувати проблеми, а не створювати їх. Тому складене вами резюме повинно бути зрозумілим і відкритим.

Читайте на cайті:

Рубрика: КОРИСНЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами