SeoHammer – новий український сервіс для просування сайтів

03.06.2013

SeoHammerВсім відомо, що практично будь-який бізнес не може успішно існувати, якщо він не представлений в інтернеті. А також всі знають, що одного тільки існування в мережі не достатньо для його продуктивності. Саме тому все більшою популярністю користуються сервіси по просуванню сайтів в пошукових системах.

Ще зовсім недавно жителям України для просування своїх сайтів за допомогою SEO доводилося користуватися виключно російськими ресурсами. Проте зараз все змінилося кардинальним чином. Відкрився український сервіс під назвою SeoHammer, який, як стверджують його творці, «заб’є кувалдою в ТОП будь-який сайт». І SeoHammer орієнтований саме на просування сайтів за допомогою сучасних технологій і абсолютно нового підходу до взяття поставлених планок.

Цей рекламний інноваційний агрегатор має три кардинальних відмінності від першого покоління:

- Всі елементи налаштовані на роботу з Google, всі анкор і доменні бази націлені саме на цю пошукову систему. А якщо врахувати, що вона найбільш популярна серед користувачів всього світу, то цю новинку можна назвати відмінною. Якщо скористатися послугами ресурсу зараз, то скоро можна буде побачити свій сайт на першій сторінці запиту в Google;

- Відтоді, як бізнес поступово переповзає на територію всесвітньої павутини, податком почали обкладатися кошти, отримані в ній. Для законної з юридичної сторони роботи кожного ресурсу в інтернеті необхідно здавати певні звіти до податкових органів. Так як в даному випадку клієнт витрачає гроші, а не заробляє їх, мати на руках папери з відповідною вказівкою вигідно йому особисто. SeoHammer надає своїм користувачам всю необхідну документацію для розглянутої звітності;

- Український SeoHammer має у своєму штаті лише кращих працівників Росії і України. Це дає перевагу над подібними проектами.

Особливу гордість викликає оплата, як безготівкова, так і готівкова. Вона вказана в гривнях – національній українській валюті. Можна також укласти договір на всі послуги і розрахуватися безготівковим способом.

Більше того, на сайті діє акція, пов’язана з його відкриттям. У рамках цієї бонусної програми кожного клієнта передається в користування 10 доларів, який можна витратити на будь-яку послугу даного ресурсу. Для цього потрібно додати один або більше проект з домену .ua, звернутися в службу підтримки і отримати свій промокод.

Якісне та ефективне просування сайтів доступно, це довів ресурс SeoHammer.

Читайте на cайті:

Рубрика: ІНШЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами