Скільки заробляє Дід Мороз?

27.12.2012

Щоб гарантовано влитися в свято, краще самому стати Дідом Морозом чи Снігуронькою. Їх до середини грудня, судячи з оголошень, знадобиться сила-силенна – і професійних, і дилетантів. Вже зараз аніматорів, акторів і просто здатних “Дідів Морозів” набирають під конкретні проекти (новорічні феєрії та шоу під замовлення) і просто “на виїзд” в народ.

У кандидатах івент-агентства цінують навички акторської майстерності, креативність та харизматичність, власні свіжі ідеї та сценарії. Майбутнім Дідові Морозу або Снігурочці знадобиться бути в ладу з розмовним жанром, не соромитися імпровізувати, вміти співати, танцювати. Окремо роботодавці просять звертатися до них лише сумлінних, пунктуальних і малопитущих людей. Багато запрошують акторів з власними автомобілем, музичним супроводом, костюмами і атрибутами казкових персонажів (посохом, мішком і т. п.), але найчастіше нарядами і аксесуарами все ж постачають. На роль “дідуся” візьмуть тільки високих хлопців міцної статури, бажано з вокальними даними, “внучки” – молодші і стрункі. Їхні послуги знадобляться приблизно з 20 грудня по 15 січня, працювати доведеться у вільному, але гарячому графіку.

Святкові поздоровлення принесуть артисту від 2000-3000 грн за період, оплата може становити як 50 грн за 15-хвилинний захід, так і 150 грн за годину роботи (1 замовлення). У гарячу пору дитячих ранків та корпоративів у добре прорекламленного агентства може випасти і по 5-8 замовлень на кожну вітальну команду. У новорічну ніч за роботу дадуть подвійний тариф.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЦІКАВЕ,ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами