Соцопитування: Чи готові українці до кризи?

25.11.2011

Експерти вже в грудні обіцяють долар по 12 гривень і девальвацію національної валюти, а вже з нового року Україна знову зануриться в кризу, яка буде тягнутися довше, ніж попередній у 2008-2009 рр.

Так, згідно з соцопитуванням, українці різних вікових категорій обізнані про майбутню кризу, але готуватися до неї не бачать сенсу. За словами 45-річного Юрія, людина ж не готується все життя до смерті, хоча знає, що помре, так і до кризи марно готуватися.

Деякі вже навіть відчули на собі, що криза вже близько. За словами, 25-річної Олександри, реформи Азарова вже відчуваються на собі, попередня криза навіть була менш відчутна.

Найбільше турбуються про майбутнє жінки з дітьми. Прожити на 300 гривень у наш час – нереально.

У той же час, українці вважають за краще жити одним днем і не всі роблять грошові запаси, схоже, попередня криза наших людей нічому не навчила.

Зазначимо, зарплату до 2 тисяч гривень в Україні за офіційними даними отримує половина населення. А більшість отримують мінімальну – менше тисячі.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами