Свій бізнес – це мрія, яка може стати реальністю

05.03.2012

«Люди, які раніше змінювали машину раз на пару років, тепер цього зробити не зможуть. Турбота про імідж змусить їх звернутися в тюнинг-ательє», – говорить молодий підприємець. Впевненість в успіху бізнесу також надають байкери та стрітрейсери: «Ці хлопці люблять свої машини!».

Цікаво, що розмови про кризу тільки підбурюють бізнесмена, який за п’ять років встиг освоїти десятки професій і зрозумів, що не пропаде: «Займався ремонтом квартир, комп’ютерною графікою, закінчив школу діджеїв, працював проектувальником електромереж, слюсарем на меблевому виробництві. У якийсь момент раптом зрозумів, як можу об’єднати знання та вміння, які придбав за роки метань.

Розповів про свою ідею другові, не знаю звідки, але раптом у мене з’явилася впевненість в успіху. Я вперше в житті став всерйоз говорити про відкриття своєї справи, і в мене вперше в житті серйозно повірили! Мені вдалося переконати навіть батьків-скептиків».

«Підбадьорюючи один одного, ми з партнером перетворили мрію на мету і стали до неї рухатися. Всього за один місяць ми знайшли фахівців, інвесторів, відмінне приміщення, перших клієнтів. Все можливо і без стартового капіталу і під час кризи. Головне – не будувати бізнес заради бізнесу, а займатися улюбленою справою, в яку ти будеш вкладати душу», -переконаний молодий підприємець.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами