У якій бізнес вкласти гроші?

20.01.2014

накопичення грошейЯкщо у Вас завелися гроші це добре. Погано тільки те, що їх ще треба кудись прилаштувати. Інакше інфляція зробить свою чорну справу і лежача без діла сума з кожним місяцем буде коштувати все менше і менше. І тут постає непросте питання, куди вигідніше вкласти гроші? Банківський вклад та нерухомість відпадають відразу: відсотки за депозитами занадто малі, а з нерухомістю взагалі творитися хтозна що. Ще вчора вигідне вкладення через кризу поховало надії багатьох інвесторів.

Залишається варіант з бізнесом. Але в який бізнес вкласти гроші? Є маса прикладів успішних вкладень, але не варто забувати і про провали. Їх не надто афішують, але статистика невблаганна – 90% фірм прогорають. Крім того, інвестуючи в яку-небудь справу, Ви ризикуєте усіма вкладеними коштами. І ще, в який бізнес вкласти гроші Ви готові? Адже для успішної роботи Ви повинні самі розбиратися в тій справі, куди інвестуєте, мати досвід роботи в даному напрямку.

Щоб знизити ризик провалу, варто довіритися професіоналам. Вони відповідатимуть на питання, куди вигідніше вкласти гроші. Тут відкриваються 2 можливості: стати учасником Пайового інвестиційного фонду (Піфа) або інвестувати в міжнародний валютний ринок Форекс. Втім, і у випадку з ПІФом є можливість залишитися без свого капіталу. Варто керуючим помилитися з активом і плакали Ваші грошики.

Радує, що останній з названих способів інвестування цих недоліків позбавлений. Прибутковість вкладень у довірчеве управління не поступається аналогічним показникам розкрученого бізнесу або пайової участі у фонді. Зате такі інвестиції більш безпечні. Якщо Ви укладаєте договір з трейдером довірчого управління, Ви обумовлюєте той обсяг коштів, яким він може ризикнути при проведенні угод. Крім того, співпраця з трейдером більш індивідуальна. Ви зможете контролювати всі його угоди, обговорювати і вибирати стратегію торгівлі, зрештою замінити його, якщо людина Вас не влаштовує.

Читайте на cайті:

Рубрика: КУДИ ВКЛАСТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами