Українців розводять на гроші за допомогою листів

19.03.2012

В Україні викрили діяльність фірми, яка виманювала гроші за допомогою листів. У результаті Антимонопольний комітет оштрафував якусь компанію «Поштовий магазин» на 1,7 мільйона гривень, але грошей так і не вдалося стягнути, оскільки компанія зникла.

Схема роботи подібних компаній проста. Людині приходять листи про те, що він може стати переможцем великого грошового призу, але для цього з каталогу йому слід обрати на конкретну суму товар.

Люди швидко вплутуються в гру, в якій їм щоразу приходить новий лист з повідомленням про те, що їм ще необхідно щось придбати, щоб отримати «примарний» приз.

При цьому товари, на які люди витрачають цілі зарплати і пенсії, часто низької якості і за цінами, завищеними в декілька разів.

Другою за популярністю є телефонні «розводи». Коли людині повідомляють, що він може стати володарем дорогого телефону чи телевізора і щоб брати участь в розіграші, йому достатньо відправити 100 гривень на рахунок. Як правило, як тільки оператор бачить, що гроші зараховані, зв’язок переривається.

Часто такі фірми після викриття не зупиняються, а закривають вхідні двері та перереєстровуються під іншими назвами і часто вказують неіснуючі адреси і телефони.

Читайте на cайті:

Рубрика: ІНШЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами