В Україні з’явиться фінансова поліція

20.06.2012

Мінфін планує в 2013 році створити спеціальний підрозділ поліції – фінансової. Основною функцією фінансової поліції стане виявлення і розслідування злочинів в економічній сфері.

Очікується, що законопроект, який розробив Сергій Тігіпко, депутати розглянуть у першому читанні до парламентських виборів. Таким чином, фінансова поліція почне свою діяльність спільно з початком дії нового Кримінального кодексу.

У той же час, ті повноваження, які зараз виконує СБУ в частині охорони національних економічних інтересів і розшуку осіб, які вчинили такі злочини, також стануть функцією фінансової поліції.

Тому, СБУ буде займатися виявлення терористів та викриттям діяльності іноземних спецслужб. МВС буде займатися іншими кримінальними справами. Відзначимо, в наступному році, ймовірно, в Києві планують також ввести свою поліцію – муніципальну, яка буде стежити за порядком, за дотриманням правил благоустрою, відстежувати факти незаконної установки МАФів та ін.

Читайте на cайті:

Рубрика: НОВИНИ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами