Вас звільнили. Що робити?

06.02.2012

Настала криза, моральна і фізична, тому що Вас звільнили. І не важливо через що, неважливо, тому що ще вчора у Вас було безліч грамот, дипломів, подяк, а сьогодні вже нічого немає. Як пережити звільнення?

1. Збільшіть фізичні навантаження.

Давно відомо, що зняти стрес можна фізичними навантаженнями. Вправи існують абсолютно різні, які можна зробити як вдома, так і в тренажерному залі. Спортивний інвентар, такий як скакалка, обруч, гантелі, можна легко знайти в спеціалізованих магазинах.

Найголовніше – регулярність занять. Важливо займатися щодня в один і той же час. Не варто міняти усталений розпорядок дня. Якщо вставали о 7 ранку, то так і вставайте, але займайте ранок фізичними навантаженнями, після яких можна прийняти контрастний душ. Це допоможе прокинутися і бути в тонусі протягом усього дня.

2. Займіться особистими фінансами.

Як відомо, сімейне щастя полягає в обліку фінансів та батьківської щедрості. Тому ведіть облік особистих фінансів, благо в Інтернеті можна знайти безліч сайтів, програм на подібну тему. Лінь шукати? Просто заведіть зошит з графами «прихід-витрата-залишок». Тоді Ви і Ваші члени сім’ї зможуть побачити, на що витрачаються всі гроші. Особливо важливо вести облік в період безробіття. Але не варто бути скнарою – купіть маленькі подаруночки членам сім’ї – цим Ви піднімете настрій собі та іншим.

3. Зменшуйте витрати.

Перш ніж купити щось, подумайте, чи треба Вам це. Згадайте, скільки речей Ви купили даремно, в той період, коли у Вас були гроші. Напевно, дуже багато. Перед походом у магазин складайте список покупок і суворо дотримуйтесь його.

Якщо Ви маєте шкідливі звички, від них можна спробувати відмовитися. Куріть якомога менше сигарет і пийте менше спиртних напоїв – і гроші заощадите, і здоров’я поліпшите.

4. Вчіться.

Вас звільнили, і у Вас тепер купа вільного часу. Подумайте, ким би Ви хотіли працювати далі. Зараз саме час піти на курси, семінари, тренінги. Читайте більше!

5. Не думайте, що Ви гірші.

Не варто вішати на себе ярлик невдахи. Щоб не впасти в депресію, згадайте всі свої досягнення в житті, нагороди, грамоти, дипломи, дістаньте все це з полиць і покладіть на видне місце. Будьте цілеспрямованим. Пам’ятайте, що кожна виконана задача породжує ще кілька. Намагайтеся виконувати намічене коженого дня і записувати, а потім перечитувати свої досягнення.

6. Більше спілкуйтеся.

Після звільнення, сидячи вдома, легко впасти в депресію. Тому, час без роботи має стати часом підвищеної товариськості, початку нових знайомств, зв’язків. Відвідуйте всілякі заходи, виставки, бібліотеки. Телефон та Інтернет Вам на допомогу.

7. Шукайте нову роботу, спілкуючись.

Відразу після звільнення почніть коригування свого резюме або складання нового. Резюме має бути якісним, нестандартним. Усі Ваші досягнення повинні відображатися в резюме. Додайте резюме в Інтернеті, роздрукуйте кілька штук і вирушайте на зустріч з потенційним роботодавцем.

8. Складайте план.

План – половина справи. Складіть докладний план про те, що Ви збираєтеся робити, коли і з чиєю допомогою. Бажано визначити заздалегідь бажану дату Вашого виходу на нову роботу. Передбачте в плані час на навчання, освіта, коригування резюме, роботу із зовнішнім виглядом.

9. Знайдіть мотивацію.

А що, якщо нічого не хочеться?

Не тисніть на себе. Починайте день зі звичних вам приємних дрібниць, а лише після цього приступайте до серйозних справ. Можна встановити моральні або матеріальні призи за виконання плану на день. Почитайте біографію успішних людей і Ви побачите, що не все дається легко, все люди долають труднощі.

10. А що, якщо почати власну справу?

Звільнення – хороший привід почати свою справу. Головне подолати страх і сумніви. Ви зможете! Потрібно лише знати, чим саме Ви хочете займатися, і у Вас все вийде!

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами