Відкрити приватний бізнес без вкладень – можливо!

14.10.2013

власний бізнесРобота за наймом, незважаючи на свою відносну стабільність у фінансовому плані, має все-таки чимало негативних сторін, пов’язаних з обмеженням свободи протягом робочого часу, відсутністю права на вибір часу відпочинку, і, звичайно ж, не завжди комфортну підпорядкованість начальству. Останній фактор, як правило, стає вирішальним при ухваленні рішення кардинально змінити своє життя і відкрити власну справу.

Тим більше що ринок приватного бізнесу у нас на відміну від західних країн поки не є достатньо конкурентним. Тому будь-яка амбітна людина, що має знання і досвід, завжди зможе забезпечити собі місце на ринку для організації успішної підприємницької діяльності.

Найголовнішою перешкодою для відкриття власного бізнесу дуже часто стає відсутність спеціальних знань і початкового капіталу. Звичку робити накопичення на випадок непередбаченої життєвої ситуації сформували далеко не всі наші співгромадяни. Та й ті, хто далекоглядно подбав про світле майбутнє, не завжди зважаться вкласти свої заощадження в незнайому і не дуже зрозумілу для звичайної людини справу.

Неймовірно, але саме в такій ситуації будь-який громадянин може скористатися допомогою держави. В останні роки цілком успішно реалізовуються програми з підтримки підприємців, бізнесмени – мають можливість не тільки отримати стартовий капітал, а й професійну підтримку з різних питань, які часто виникають при старті будь-якої нової справи.

Як скористатися держпідтримкою підприємцю

Інформацію про можливість участі в програмах, що дозволяють отримати субсидію на організацію приватного бізнесу, можна знайти на сайті адміністрації. Практично в будь-якому регіоні, на постійній основі діють різноманітні фонди та центри підтримки малого підприємництва, які крім безоплатних субсидій, можуть надати можливість взяти участь в отриманні грандів або вигідних позик з коштів фондів розвитку малого підприємництва.

Крім фінансової підтримки в державних центрах розвитку підприємництва можна на взаємовигідних умовах отримати і матеріальні ресурси для початку бізнесу. Це може бути довгострокова пільгова оренда приміщень, які знаходяться в муніципальній власності, причому надані площі можуть бути обладнані необхідними меблями та оргтехнікою.

Для початківців підприємців є можливість отримати необхідні знання, скориставшись можливістю пройти навчання, що постійно організовуються на безкоштовних курсах. Як правило, в програму таких курсів входять: основи менеджменту і маркетингу, діловодства та бухгалтерського обліку, також приділяється увага правовим аспектам малого підприємництва.

Одним з найголовніших критеріїв при прийнятті позитивного рішення про надання держпідтримки підприємцю є рівень якості його бізнес-плану. Вид діяльності, що планується розвивати, має бути перспективним і економічно доцільним для конкретного регіону. Тому підійти до складання бізнес-плану необхідно відповідально і професійно.

На закінчення варто зазначити, що сьогодні відкриття свого приватного бізнесу – справа хоч і відповідальна і досить клопітна, але цілком реально здійсненна і перспективна для будь-якої активної і розсудливої людини, яка хоче бачити себе в майбутньому фінансово незалежною і вільною.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами