Вкладникам МММ-2011 повернуть частину грошей

12.07.2012

Організатор МММ-2011 Сергій Мавроді у відеозверненні, розміщеному на сайті організації, оголосив про неможливість відновити роботу його фінансової піраміди. Сергій Мавроді пообіцяв пустити всі кошти, акумульовані МММ-2011, на виплати учасникам, проте попередив, що на всіх грошей не вистачить.

Виплати коштів ошуканим учасникам фінансової піраміди будуть здійснюватися за формулою: номінал плюс 10% мінус вже отримане. Першими отримають гроші власники вкладів розміром до 10 тис. рублів, таких в піраміді відносно небагато. Далі підуть виплати вкладникам, які вклали до 20 тис. рублів. При визначенні черговості виплат Сергій Мавроді обіцяє надати пільги соціально незахищеним вкладникам з мінімальними розмірами внесків.

Тим часом справи у нової піраміди – МММ-2012, за інформацією Сергія Мавроді, йдуть успішно. Потік реєстрації нових учасників, запевняє організатор – зашкалює.

Схожі публікації:

Рубрика: КУДИ ВКЛАСТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами