Виробництво 3D шпалер, як форма інноваційного бізнесу

23.06.2014

3D шпалерЦентральним питанням в житті людей в усі часи було облаштування власного житла. Кожна епоха вносила в цей процес свою лепту, проте мета завжди була одна: створення затишку і комфорту для мешканців будинку. У наші дні подібного роду бажання людей не змінилися – вони продовжують прагнути до того, щоб їх будинок став і фортецею і теплим гніздечком одночасно. Новим словом в оформленні житла в наші дні є 3D шпалери, які не тільки прикрашають оселю і створюють приємну для його мешканців атмосферу, але і візуально розширюють простір, що особливо актуально для міських квартир, що не відрізняються великою площею.

3D шпалери як новий напрям у сфері ремонту та облаштування приміщень

Неповторний візуальний ефект 3D шпалер вельми простий. При денному освітленні вони нагадують звичайні якісні шпалери з яскравими і чіткими зображеннями. У разі ж використання в приміщенні ламп і світильників зображення на шпалерах набувають ефект перспективи, ніж візуально розширюють простір. В даний час 3D починають активно використовувати не тільки для облаштування житлових приміщень, але також для створення досить ефектного інтер’єру в ресторанах, нічних клубах, готелях. 3D шпалери легко лягають на будь-яку рівну поверхню, отже, можуть використовуватися не тільки для оформлення стін, але і для обклеювання стелі.

3D шпалери, як матеріал для внутрішніх оздоблювальних робіт у житлових і нежитлових приміщеннях мають ряд вагомих переваг. Так, їх поверхня покрита спеціальною грунтовкою на основі азбесту, що робить їх надійними з позиції протипожежної безпеки. Крім того, такого роду покриття стін досить практично, оскільки вологостійкість, що дозволяє мити його водою, а також стійко зносу. Крім цього, яскраві кольори 3D шпалер не вигорають і не жолобляться під впливом прямих сонячних променів.

Існують різні варіанти 3D шпалер, зокрема виготовляються окремі картини для ділянки стіни або панорамні зображення для обклеювання кімнати по периметру. У деяких випадках пропонуються 3D шпалери у великих рамах, а найчастіше наклеюються безпосередньо на стіни або стелю звичайним шпалерним клеєм.

Покупці вибирають шпалери в залежності від характеру оформлюваного приміщення: для віталень і спалень спокійні приємні сюжети і більш динамічні та яскраві малюнки для нічних клубів. В цілому асортимент 3D шпалер, представлений на ринку здатний задовольнити будь-який смак.

Створення фірми з виробництва 3D шпалер

В даний час попит на 3D формується відразу в декількох сегментах ринку, при тому, що пропозиція в даному секторі поки що не насичене. Це дозволяє замислитися над створенням подібного роду бізнесу.

Для запуску такого підприємства вкрай важливо подбати про рекламу. Найбільш ефективним в цьому світлі представляється виготовлення інформаційних стендів та їх розміщення із зразками 3D шпалер і фотографіями прикладів оформлення приміщень у місцях великої прохідності людей. Наприклад, в господарських магазинах і на ринках будівельних матеріалів.

Саме розміщення 3D стендів можна розцінювати як елемент бізнесу. Так можна створити подібні стенди для магазинів по реалізації будівельних матеріалів, тим самим, заробляючи гроші і залучаючи до своєї фірми увагу одночасно.

Ефективна реклама негайно сформує клієнтуру, оскільки 3D шпалери здатні задовольнити багато, навіть найвишуканіші смаки.

Розглядаючи окупність подібного роду бізнесу, слід зазначити, що вартість 3D шпалер залежить від складності зображення, кількості фарби і характеру паперової основи. При цьому середній щомісячний заробіток невеликої фірми з виробництва 3D шпалер складає близько 100 000-300 000 рублів. Таким чином, виробництво 3D шпалер можна розглядати як новий сучасний, і головне, високорентабельний бізнес. Для організації підприємства з продажу 3Dобоев важливо знайти надійних постачальників сировини, провести ефективну рекламу і розпочату справу вже через короткий термін почне приносити свої плоди.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами