Як ефективно заробляти на партнерках?

27.02.2012

Партнерська програма – це одне з джерел доходу для вебмайстра. Багато користувачів ПК любителі глобальної мережі, швидше за все, вже зустрічалися з даним поняттям. На жаль, але далеко не кожен власник сайту отримує таким чином стабільний дохід. Де ж допущена помилка, чому так відбувається? Користувача приваблюють заклики партнерок, які обіцяють фіксований відсоток або грошову суму за покази або кліки по банеру або оголошенню. Досить часто людина, яка вирішила заробити на партнерських програмах, не бачить змін на краще, розчаровується в пропонованому вигляді заробітку. Чому?

Варто розглянути головні причини, що перешкоджають отриманню прибутку з партнерських програм. Отже:

1. Показник відвідуваності ресурсу. Дана характеристика є основою основ, що впливає на рівень доходу. Інакше, за що платитимуть партнерські програми своїм партнерам? Зайшло за посиланням більше людей – прибуток зростає, менше – грошовий показник падає.

2. Відвідувач на сайті. Що краще: якість чи кількість? Якщо Ви всерйоз задумалися про заробіток на партнерках, то доведеться формувати зацікавлену аудиторію, тобто «брати» якістю. В мережу відвідувач може потрапити зовсім випадково чи ні. Багато партнерські програми виплачують вебмастеру відсоток тільки за те, що покупець прийшов і здійснив покупку по реферальному посиланням.

3. Велику роль в процесі заробітку гратиме якість і кількість програм.

Чим якісніша партнерська програма, тим більше прибутку отримає вебмайстер. Хотілося б звернути Вашу увагу на те, як правильно використовувати партнерські програми.

Припустимо, що Ваш сайт має середній показник відвідуваності і створений спеціально для досягнення конкретної мети. Однак на сайті хочеться трохи заробити, розставивши на ньому кілька реферальних посилань або додавши пару-трійку банерів. Не витрачайте свій дорогоцінний час! Якщо на сайті продаєте товари, а інформаційна «начинка» ресурсу представляє велику цінність, то нехай все буде, як є. Не варто викликати роздратування і відволікати потенційних клієнтів свого сайту. Безрезультатне заняття – участь у партнерських програмах, які не відповідають тематиці Вашого ресурсу.

Партнерська програма не дасть очікуваного результату, якщо людина не присвятить достатньо часу на підготовку та функціонування даного заробітку. Звичайно, мало просто зареєструватися в декількох партнерках, навісити банерів і наставити посилань. Користь буде, але варто заздалегідь себе налаштувати на те, що буде потрібно витрачати свої сили і час.

Зрозуміло, можна використовувати партнерські програми і добре на них заробляти. Для цього буде краще присвятити цілий сайт.

Попередньо збираємо інформацію для свого «дітища», покликаного озолотити старанного вебмайстра. Після розміщуємо матеріали, які будуть цікаві аудиторії сайту, і шукаємо близькі, які збігаються тематикою з сайтом партнерські програми, пропонуємо товар.

Якщо міркувати у справі, то ефективний сайт для участі в партнерках створюється за наступним приблизним планом:

1. Підбираємо шаблон сайту, створюємо ресурс.

2. Думаємо і підбираємо тематику сайту.

3. Підбираємо цікаві матеріали, відомості, обробляємо інформацію до поміщення на сайті.

4. Визначаємося з розділами сайту, де помістимо реф посилання.

5. Проходимо реєстрацію в партнерських програмах і викладаємо посилання з рекомендаціями.

6. Підбираємо хостинг і розміщуємо сайт в мережі.

7. Проводимо роботи з розкручування і просування сайту.

Проявіть завзятість – створіть хоча б 1 працюючий проект під партнерську програму, і Ви через деякий час зрозумієте, що ідея вельми прибуткова. Успіхів Вам!

 

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами