Як навчитися відкладати гроші?

01.01.2014

економити грошіЗбирати гроші можна з різних причин, це може бути бажання мати певну суму, можливість відпочити з сім’єю, купити квартиру або машину. І для цього необхідно почати економити гроші, але це легше сказати, ніж зробити. Спокуса витратити все відразу велика, при цьому можна ще й потратити в борг. Для того щоб навчитися економити, а потім і збирати гроші, необхідно виконати кілька нескладних правил.

Нескладні правила для тих, хто хоче навчитися відкладати гроші

Необхідно позбутися боргів. Суми, які йдуть на обслуговування боргів, можна було б спрямувати на накопичення. Як тільки борги погашені, вільні гроші можна, без шкоди для бюджету, направити на заощадження. Крім того, чим раніше кредит буде закрито, тим менше буде плата за користування кредитними грошима. Оформити картку кредитну онлайн тепер можна за лічені хвилини.

Наявність мети. Для короткострокових цілей, це легко. Якщо ми хочемо купити телефон або ноутбук, то горизонт наших накопичень буде обмежуватися кількома місяцями.

Для довгострокових цілей, таких, як вихід на пенсію, нам буде потрібно вже складання плану.

Встановлення термінів. Наприклад: «Я хочу, мати можливість купити машину через два роки починаючи з сьогоднішнього дня». Необхідно встановити конкретну дату для досягнення мети, і переконатися, що мета може бути досягнута протягом цього періоду часу.

Гроші. Необхідно визначитися, скільки грошей, можна відкладати щомісяця. Сума може бути будь-яка, але зазвичай рекомендується не менше десяти відсотків. Це не надто багато, щоб сказати на рівні життя, і не зовсім мало. Найкраще намагатися відкладати кожен місяць не пропускаючи.

Читайте на cайті:

Рубрика: КОРИСНЕ,ЯК ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами