Як почати свій бізнес?

06.01.2014

власний бізнесЯкщо вам набридло працювати на чужого дядька і при цьому отримувати «копійки», то пора задуматися про створення власного бізнесу. З чого ж почати? Починати потрібно з ідеї. Подумайте, що ви найкраще вмієте робити, чим би хотіли займатися і що зможе приносити стабільний дохід. Потім потрібно розробити свій бізнес-план, адже для успішного формування бізнесу без нього не обійтися. Цей документ допомагає визначитися з планом на майбутнє, а також чітко промальовує цілі і шляхи їх досягнення.

Тепер необхідно подумати, де взяти гроші для старту. Варіантів тут не надто багато. Можна, наприклад, взяти кредит. Правда, високі відсотки будуть істотно гальмувати розвиток справи. Можна використовувати свої власні заощадження, якщо такі є. Можна спробувати у свій проект залучити інвесторів (колись Рокфеллер так і починав). Тут вам якраз і стане в нагоді грамотно складений і добре продуманий бізнес-план. Ще у вас повинна бути віра в себе, незвичайна впевненість і сила переконання, що ваш бізнес принесе прибуток не тільки вам, а й інвесторам. До речі, якщо у вас достатньо широке коло заможних знайомих, або є в наявності багаті родичі, то можна спробувати взяти в борг гроші у них. «Родинні інвестиції» мають свої позитивні моменти. Швидше за все, ніхто не вимагатиме від вас відсотків, заяв і документів. Правда, якщо виникнуть непорозуміння при розрахунку, то відносини можуть бути підірвані або зведені нанівець. Крім того, деякі родичі, позичаючи велику суму грошей щиро вважають, що мають право активно втручатися у ведення вашого бізнесу. Хоча, тут все залежить від людського фактора. Якщо ж жоден з перерахованих вище варіантів, вам не до душі, то розраховувати доведеться виключно на власні сили.

Починайте з малого. Виберіть діяльність, для якої не потрібні великі гроші, а необхідний предметний мінімум, у вигляді комп’ютера, телефону і ваших знань. Більшість починає саме з цього. Можливо, спочатку доведеться важкувато, швидше за все, вам доведеться виконувати багато роботи, але, виконавши її якісно, ​​ви зможете заробити собі прекрасну репутацію, ім’я і навіть початковий капітал. Це і буде першою сходинкою нагору. Надалі, набутий досвід і репутація послужать вам добру службу і допоможуть взятися за щось більш прибуткове.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами