Як себе вести кар’єристу під час кризи?

15.02.2012

Не дивлячись на те, що криза сильно вплинула на діяльність людини, у світі завжди є амбітні та цілеспрямовані люди. Спеціально для них агентство з рекрутингу підготувало правила поведінки в цьому році.

Кризовий 2011 рік вплинув на багато компаній, які переглянули свою стратегію. До кризи, основною метою практично кожної компанії був активний розвиток. Зараз головне оптимізувати внутрішні процеси. У ціні будуть цілеспрямовані менеджери з досвідом роботи у великих успішних компаніях. Отже, розглянемо правила для кар’єристів на 2012 рік.

1.Слідкувати за появою нових вакансій.

Кризовий час минув, скорочення припинилися і великі компанії знову потребують фахівців. На думку агентства, в 2012 році будуть затребувані сильні менеджери, що сприяють подальшому розвитку компанії.

Також в кризові часи не дуже активно розглядаються кандидати, які вирішили змінити індустрію. У 2012 році компанії для таких менеджерів будуть відкриті. Вже зараз у великих компаніях перевага надається таким кандидатам, тому що «свіжа кров» здатна привнести нові ідеї.

Також досвідчені менеджери в 2012 році будуть затребувані в нових проектах. Великі, стійкі компанії зважуються на створення нового бізнесу, тим самим відкриваючи грамотним фахівцям можливості для кар’єрного зростання.

Успішні менеджери стають все більш затребувані в регіонах України та країнах СНД на вакансії фінансових директорів, заступників директора, директорів з розвитку. Це не тільки чудова можливість для кар’єрного зростання, але і Ваша заробітна плата буде на порядок вищою.

2. Правильно оцінювати свої можливості.

У період кризи можна було спробувати себе в іншій сфері, погодившись на нижчу посаду і заробітну плату, в 2012 ж році роботодавці будуть віддавати перевагу фахівцям з досвідом. При цьому важливо тверезо оцінити, на що Ви здатні. При влаштуванні на роботу важлива здорова самокритичність, а також необхідно поділитися своїми особистими досягненнями для компанії, в якій Ви працювали: скільки доходу принесли, скільки допомогли заощадити.

Не варто у 2012 році міняти роботу тільки заради підвищення зарплати. Набагато важливіше нові цікаві обов’язки і завдання, тому що нецікава робота швидко набридне, як би високо вона не оплачувалася.

3. Дізнаватися максимум про роботодавця.

У 2012 році дуже важливо отримати якомога більше інформації про компанію, в яку Ви збираєтеся влаштуватися. Якщо раніше можна було піти в маловідому компанію, то зараз дуже важливо дізнатися, наприклад, як компанія виходила з кризи в 2011 році, які заходи приймала. Це допоможе зрозуміти, що чекає компанію в майбутньому. Потрібно звернути увагу, чи скорочували в компанії успішних менеджерів, чи зміцнювали команду професіоналів.

4. Скласти план кар’єрного зростання.

У 2012 році необхідно найбільш ретельно продумувати план по кар’єрному росту. Якщо компанія економить на всьому, навіть на елементарних речах, то час для того, щоб просити підвищення, невдалий. Однак, якщо Ви попросите більшої відповідальності, надасте конкретні ідеї щодо підвищення ефективності роботи, керівництво неодмінно це оцінить. Тут головне не переоцінити свої можливості, адже якщо людина готова робити більше, у неї з’явиться можливість більше заробляти.

У 2011 році для організацій був важливий контроль у всьому. У цьому році акцент буде робитися на активному розвитку компанії, зміцненні внутрішніх процесів. Саме в цих галуззях буде більше можливостей для кар’єрного зростання.

5. НЕ варто себе недооцінювати.

Роботодавців завжди дивує, якщо людина отримувала на минулому місці роботи, наприклад, 8000 гривень, а на новому місці згодна і на 5000. Навіщо йти на таке зниження доходу? Не варто себе недооцінювати, думаючи про конкуренцію.

6. Підвищити кваліфікацію.

2012 рік буде відмінним часом для отримання додаткової освіти, підвищення кваліфікації. Не забувайте, що кар’єрний ріст існує не тільки по вертикалі, а й по горизонталі. Нові різні обов’язки допоможуть побудувати більш вдалу кар’єру в умовах зростаючого ринку.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами