Як уникнути помилок при інвестуванні?

03.02.2014

інвестиції в нерухомістьВкладення капіталу в нерухомість дуже прибуткова справа, але часто інвестори стикаються з проблемами, які вони не передбачали. Які ж основні ризики і як їх уникнути?

Недостатня кількість інформації

Потенційні інвестори, для того щоб заощадити час, збирають не достатньо інформації про об’єкт. Вони довіряють думці друзів або знайомих, а не фірмам і фахівцям. Недостатньо отримати думку продавця, що його нерухомість є сприятливим вкладенням капіталу щодо ціни та якості.

Необхідно збирати об’єктивну інформацію про майбутній район: чи не передбачено будівництво інфраструктури або маршруту міського транспорту, чи проходить автомагістраль або планується створення промислового об’єкта? Запам’ятайте, що ви заплатите вдвічі або втричі, особливо, в чужій країні за відсутність цієї інформації. Значить, перш ніж купувати об’єкт, поцікавтеся наступним.

– Чи існує несприятливе сусідство, очисні споруди, звалища, промислові підприємства?

– Чи є парки, зони для прогулянок, міської інфраструктури. Це збільшує ціну, але окуповується з лишком в майбутньому?

– Чи є поряд комерційні об’єкти довгострокового будівництва?

Виконання процесу самостійно

Не думайте, що ви знаєте все, щоб вести весь процес самостійно. Вкладаючи гроші в чужій країні вам необхідно отримати консультації спеціалістів. Адвокат перевірить законність документів по об’єкту. Професіонал у будівництві і продажу нерухомого майна буде знати про перспективи і терміни. Перекладач розкладе по поличках усі документи, а фінансист підрахує період повернення вкладеного капіталу.

Недооцінка витрат

Крім основної суми ваш об’єкт буде мати додаткові витрати. Це можуть бути такі платежі, як електрика, комунальні, податки, заробітна плата, закупівлі, послуги фахівців, дизайн та інші.

Послуги місцевих брокерів та фахівців

Місцеві фахівці знають до кого звернутися в екстренних ситуаціях, мають досвід роботи з органами влади, знають традиції та звичаї даного регіону.

Реклама своєї інвестиції

Для того щоб прискорити прибутковість вашого підприємства і залучити клієнтів, вам необхідно використовувати якомога більше різних видів реклами.

Враховуючи вищесказані пункти в інвестуванні капіталу, ви зможете досягти ваших цілей в найкоротші терміни і без зайвих втрат.

Читайте на cайті:

Рубрика: КУДИ ВКЛАСТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами