Як відкрити свій соціальний магазин?

02.06.2014

соціальний магазинВідмінною особливістю соціальних магазинів є те, що в них продаються товари першої необхідності за цінами нижче ринкових. Адміністрація міста повністю контролює діяльність подібних магазинів, в межах норм, встановлених у відповідному законі про акредитацію соціальних магазинів.

Соціальний магазин найкраще відкрити у вигляді ТОВ, так як юридична особа має перевагу в міських конкурсах з відкриття підприємств торгівлі товарами соціального призначення. Однак, якщо ви хочете все ж відкрити індивідуальне підприємство, то ви повинні знати які документи для реєстрації потрібні для оформлення.

Слід подати заявку до адміністрації міста, на відкриття соціального магазину торгівлі в обраному районі. До цього часу, вже необхідно укласти договори з постачальниками товарів соціального призначення. Не можна забувати, що роздрібна ціна подібних товарів повинна бути нижче на 10-15% ринкової. Ветерани, громадяни пільгових категорій і пенсіонери повинні розраховувати на додаткову знижку до 10%. Слід підкреслити, що товари першої необхідності відповідно до Держкомстату, включають в себе 33 види продуктів і 3 види товарів непродовольчого призначення.

Оренда для підприємств соціальної торгівлі надається за пільговими умовами, отже, ви маєте можливість встановити низькі ціни на товари. Адміністрація міста може виділити вам приміщення з фонду приміщень вільного призначення.

Соціально значущі товари доцільно купувати у постачальників, що володіють встановленими документами та сертифікатами. Іншими словами, на прилавках соціального магазину може стояти товар, що нічим не поступається за якістю більш популярному товару, і при цьому дешевше.

Для відкриття соціального магазину необхідно пройти процедуру акредитації. З адміністрацією міста необхідно укласти договір про партнерство в соціальній сфері. Адміністрація міста володіє повним правом здійснювати контроль діяльності і брати участь у формуванні цінової політики подібних магазинів.

Рекламою подібного магазину може зайнятися адміністрація міста, за допомогою рекомендацій у будинках для престарілих, громадських об’єднань пенсіонерів та ветеранів, в органах соціального захисту.

Для того, щоб покупець легше орієнтувався в товарному асортименті і вартості, необхідно позначити продукти за зниженими цінами кольоровими цінниками. Крім того, для надання додаткової знижки можна ввести в обіг дисконтні карти.

Читайте на cайті:

Рубрика: ВЛАСНИЙ БІЗНЕС Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами