Як вибрати ідею для бізнесу?

28.11.2012

ідеї для бізнесу

Багато потенційних підприємців вважають, що для успішного бізнесу необхідні нові ідеї. Що, якщо не буде проект принципово новим, то він приречений на невдачу. Це омана. Даний стереотип чомусь склався в цілому у всій країні. У світі існують такі країни, де дані стереотипи не працюють, наприклад, Китай. Це держава, де бізнес дотримується певної стратегії, завдяки якій Китай упевнено і заслужено посів місце серед лідерів світової економіки. Сенс даної стратегії полягає в тому, щоб впроваджувати ідеї для бізнесу, придумані самостійно або придумані і втілені іншими особами.

В результаті грамотного застосування цієї стратегії Китай і опинився серед лідерів. Ідея, яка буде служити основою нового бізнесу, сама по собі може бути не новою, але це не позбавляє її інноваційності. Вона може виявитися новою для певного напряму. Наприклад, дуже давно, коли запрацював перший Інтернет магазин, ніхто не міг і подумати, що дівчата і жінки будуть купувати таким чином взуття. Але подивіться, що відбувається сьогодні. Основна частина жінок тільки й роблять, що купують одяг і взуття через Інтернет магазин.

Ні для кого не секрет, що ідеями для наших інтернет магазинів послужили закордонні магазини, точно такого ж типу. Єдине, що ми поміняли – це особливість роботи наших Інтернет магазинів. І навіть, після цього закордонні Інтернет магазини не перестали розвиватися гірше. При цьому кожен користувач і покупець такого магазину ніколи не замислювався про те, що ця ідея стала вторинною, що вона вже не оригінальна. А якщо говорити про Інтернет, то там величезна кількість ідей можна використовувати для створення власного бізнесу.

З іншого боку люди новизну розуміють по-іншому. Наприклад, робити те ж саме, але іншими методами, найбільш ефективними і діючими. Зрештою, навіть, якщо Ви будете не першим, Ваше самолюбство не постраждає. У цьому є і свої позитивні сторони. Наприклад, якщо Ви будете послідовником, то істотно зможете скоротити підготовку до старту своєї діяльності. Ви зможете витратити свій час не на розробку планів та ідей бізнесу, а на удосконалення методів, вивчити нові можливості, які можна використовувати для вже існуючого бізнесу. Ваше завдання при відкритті свого бізнесу буде полягати в тому, щоб не повторювати попередніх помилок.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами