ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ з допомогою «танка»? Частина 1

06.04.2012

Уявіть, що є якась людина (танк), який горить якимось грошовим проектом. Ця людина своїм міцним лобом пробиває стіни та інші перешкоди. Він рухається вперед, незважаючи на опір людей і обставин. І, що важливе в нашому випадку, так це те, що він рухається в напрямку заробляння грошей.

Так от, якщо знову повернутися до танка. Танку (цій людині) практично все одно скільки з собою везти людей, одного або п’ять, адже він не відчуває таку мізерну вагу. Значить можна забратися в цей танк і їхати разом з ним до своїх фінансових цілей.

Звичайно, не все так просто. Потрібно допомагати танку успішно їхати в напрямку до мети. Потрібно іноді заливати солярку в баки, дивитися, де знаходяться обриви, щоб танк не впав, і робити ще масу речей. Але це все на порядок простіше і легше, ніж все робити самому.

Перш ніж далі розповідати про цей спосіб заробляння грошей, ще декілька особливостей.

Перша особливість. У танку тільки обмежена кількість місць. Якийсь час, коли людина (танк) тільки починає рух до мети (починає новий бізнес проект), то порожніх місць у танку багато, можна практично вільно їх займати і навіть вибирати будь-яке відповідне. Однак у міру того, як танк починає просуватися до фінансової мети і досягати певних успіхів, кількість вільних місць зменшується. Спочатку просто не залишається вибору в місцях, а потім вже і всі місця зайняті. Буває, звичайно, що якесь місце звільняється, але це рідкість, якщо проект під керівництвом танка успішно рухається вперед. Тобто, на початку якогось успішного проекту вас можуть навіть умовляти увійти в проект, проте у міру зростання його успішності увійти туди все складніше і складніше.

Друга особливість. Врахуйте, що зовсім нічого не робити не вийде. Навіть незважаючи на те, що 80% самої складної роботи робить танк, зовсім нічого не робити у пасажирів не вийде. Не завжди таке виходить, навіть якщо пасажир заплатив за місце (інвестор). Потрібно обов’язково щось робити і не просто як найманий працівник. Нехай і роботи буде небагато, але вона повинна бути саме та, що потрібно, а для цього ще й думати трохи треба. Пропонувати щось своє, аналізувати, в критичних ситуаціях допомагати.

 

далі буде…

Схожі публікації:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами