ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ з допомогою «танка»? Частина 2

09.04.2012

Третя особливість. Саме через цю особливість цього способу заробляння грошей люди часто його уникають.

Справа в тому, що танк звичайно спочатку не готовий платити за вашу роботу, а якщо і готовий, то мізерні гроші. Цих грошей у нього спочатку немає (принаймні, прибуток новий проект не видає близько року). Звичайно мова йде про те, щоб запропонувати якісь відсотки від прибутку, який можливо буде, а можливо і не буде. А спочатку грошей немає, а може бути, навіть, і потрібно вкласти трохи своїх. Це відлякує людей. Адже іноді спочатку потрібно-то грошей по 100 доларів і по 1-2 години на день. Але що є, то є.

Тут, звичайно, ще постає питання про те, а чи будуть гроші навіть у разі успішного завершення проекту? Адже танк, якщо він має занадто егоїстичне мислення, може все забрати. Але тут вам вибирати, ви повинні добре знати цю людину і розбиратися, порядний він чи ні.

 

Четверта особливість. Танк – це зовсім не обов’язково керівник. Коли я розповідаю про людину-танка, то може скластися враження, що це людина лідер. Це зовсім не обов’язково. Найчастіше танку потрібна людина, яка б крутила рукоятки, тобто керувала і звільнила би його для «творчої» в його розумінні роботи. Така людина може розвивати якийсь напрямок роками взагалі без прибутку, витратити на свій проект сотні і тисячі годин і створити майже щось готове. І з іншого боку «танком» може бути і лідер.

Невелике зауваження. Ви можете сказати, що «Я сам доведу до кінця грошовий проект і все зроблю сам, або найму людей». Тут що я можу сказати. Або ви занадто молоді (не молоді, але не знаєте життя) і не розумієте, як іноді складно своїм лобом пробивати стіни.

 

далі буде…

Схожі публікації:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами