ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ з допомогою «танка»? Частина 4

18.04.2012

Бізнес і мікробізнес. Хоча в цьому циклі статей і йде мова про те, щоб більше заробити без бізнесу, але пару слів все-таки треба сказати. Під бізнесом звичайно мають на увазі щось велике, на кшталт торгівля складами нафти. І це велика справа, відповідно, вимагає багато грошей і ще чогось. Однак не все так вже сумно. Той же приклад, який наведений двома абзацами вище про підробіток з одним, цілком може перетворитися на мікробізнес. Наприклад, замовників, що зацікавилися вашими послугами, стає все більше і більше. Ви починаєте працювати частіше і більше, берете іноді адміністративну відпустку, купуєте інструменти, трохи розширюєте набір послуг і навіть іноді берете в помічники за плату когось із знайомих клієнтів (вже не на відсотки, а фіксовано). І ось ваш прибуток виріс в 2 рази.

Ну, хіба це не мікробізнес? Та самий справжній. Замовники є, наймані робітники є. Та у вас немає печатки і якоїсь реєстрації, ви ще не платите податків. Але якщо заходите, то до цього однією рукою подати, аби ваш мікробізнес приносив гарний прибуток. А можна і все так залишити, не розширюючи справи, якщо вас все влаштовує.

Розширення житлоплощі, обміни і т.д. Повірте, що в купівлі нової квартири або розширенні існуючої, наявність великих зарплат стоїть на третьому, а то й п’ятому місці за важливістю. Головне в цій справі «танк», тобто людина, яка буде все рухати. І, природно, рухати не один раз, а місяці й роки. А роботи тут, якщо доходи невеликі, звичайно можна. Потрібно дізнаватися ціни, умовляти то одного, то другого, дізнаватися і отримувати кредит (іпотечний або простий), переконувати збирати гроші як себе, так і інших, збільшувати доходи, постійно підтримувати ентузіазм у себе і своєї команди, (дружини, родичів, приміром) і робити ще масу роботи. Цю роботу складно висловити, але емоційно вона забирає багато сил і часу. І все це потрібно робити протягом як мінімум кількох місяців, а зазвичай і декількох років. Все це досить складно.

Тому, якщо вже є «танк», який просуває даний проект, то приєднуйтесь до нього. Не змушуйте себе занадто вмовляти, а навпаки підтримуйте. Це саме головне – підтримка, але звичайно, не тільки словами, а й справами. Вас попросять, можливо, відкласти якусь суму, взяти якісь довідки, кудись сходити і т.д. Все це мізер порівняно із загальною роботою по організації.

Що потрібно для того, щоб використовувати цю стратегію? Головне для використання даної стратегії – це розуміння того, що для реалізації будь-якого грошової справи сама робота становить не більше 30% часу і сил. Найскладніше – це аналіз результатів (обдумування), організація, пошук клієнтів, відповідальність, іноді якісь навички, інструменти і т.д. Як тільки ви це зрозумієте, то станете це цінувати.

І тоді якщо вам хтось пропонує щось зробити разом і бере на себе всю організаційну роботу, та ще й половину звичайної роботи, то він робить виходячи з наших розрахунків 85% роботи, та ще й безкоштовно навчає вас, а хоче отримати 60% грошей (ну, може бути трохи більше). Хіба це не вигідна угода?

Якщо ж ви схожі на звичайну людину, то жадібність може підказати вам, що ви робите половину роботи, а ваш друг чи подруга (танк) хоче отримати 60% прибутку, тому ви не згодні? Швидше за все, справа йде з точністю до навпаки. Ви не відпрацьовуєте навіть ті гроші, які вам платять, так як працюєте повільно, потрібен постійний контроль, та ще й незадоволені. Приберіть невдоволення. Результатом буде навчання новим навичкам, зміцнення відносин і заробіток в рази вище (в перекладі на годину) ніж на основній роботі.

Друга основна причина, про яку я писав – це звичка отримувати гроші відразу і гарантовано. А в такому способі заробітку дохід може бути в десятки разів більше, але потім. А вам, звичайно, потрібно відразу. Так буває не завжди, але буває. Іноді нова справа вимагає вкладень часу і грошей, а будуть гроші чи ні, під питанням. Я не кажу, що у всіх таких справах потрібно брати активну участь, але іноді потрібно спробувати. Дохід може опинитися в десятки разів вищий, хоча і потім.

Ось, власне, і все. Якщо ви навчитеся цінувати не тільки роботу, але організацію і пошук клієнтів, якщо ви навчитеся вкладати в майбутнє, не чекаючи особливого результату, якщо ви навчитеся взаємодіяти з людьми, то використання даної стратегії не буде представляти для вас особливої складності. Ну і, звичайно, основне. Танки є, бережіть свій лоб.

Схожі публікації:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами