Як заробити на блозі?

10.02.2012

Сьогодні дуже популярно мати блоги в Інтернеті. Багато хто з блогів створюються для заробітку, але лише 1% заробляють реальні гроші. Як вони це роблять, розповімо у цій статті.

1. Продавайте себе.

Найприбутковішим є продаж себе, своїх послуг через блог. Так Ви заробите собі авторитет у тих колах, в яких Вам потрібно.

2. Шукайте партнерів.

Якщо Вам особисто нічого продавати, ви можете через свій блог продавати продукти інших людей, отримуючи за це гроші. Для цього досить розмістити партнерські посилання у себе на блозі, і, якщо людина за цим посиланням купить товар, то Вам належить винагорода.

3. Продавайте посилання.

Продаж посилань є саамів швидким способом заробітку, але в той же час і самим ненадійним. Тому як пошукові системи можуть визначити Ваш блог як спам і забанити його.

4. Продаж постових.

Постові – рекламні пропозиції. Ви пишете свою статтю і в кінці додайте пару рядків реклами. Але для такого виду заробітку важлива відвідуваність блогу, тому як на непопулярний блог рекламодавці просто не підуть

5. Реклама в контексті.

Також дуже популярним блогам можна заробляти на контекстній рекламі. Якщо людина переходить на оголошення, Вам перераховуються гроші.

6. Продаж рекламних місць.

Можна продавати місця під рекламу на своєму блозі за певну ціну. Якщо у Вас популярний блог, рекламодавці самі знайдуть Вас. Якщо ж ні, то можна зайти на досить популярний, зв’язатися з рекламодавцем і запропонувати свої послуги.

7. Замовні статті.

Можливо написання і розміщення у себе в блозі статей рекламного характеру, за які Вам буде заплачено.

З тексту зрозуміло, що для заробітку таким способом необхідно мати досить популярний блог, адже чим вища відвідуваність блогу, тим більший дохід Ви можете отримувати.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами