Як заробити на кризі?

23.01.2012

І в кризу у багатьох получається заробити. Як і кому? У цій статті ми розповімо про 10 прикладів того, як люди заробили під час кризи.

1. У Львові відкрилося антикризове кафе. На полицях закладу стоять консерви, дешеві макарони і сигарети, трилітрові банки з написами про те, що гроші тепер можна зберігати тільки в таких банках. Офіціанти та бармени одягнені в костюми банкірів, фінансових аналітиків. Їжа в кафе найпростіша, здачу дають копійками. А коронна страва-сухарі на чорний день.

2. У компанії Hyundai з’явлюся спеціальна програма, за якою покупець може повернути автомобіль, куплений в кредит, якщо протягом року після покупки втратив роботу. Застрахуватися від безробіття може абсолютно будь-яка людина, яка купила новий автомобіль в автосалоні. Також повернути автомобіль можна в разі позбавлення водійських прав, отримання інвалідності або смерті.

3. Компанія Renault для просування нової моделі Megane Hatch придумала поглиблений тест-драйв. Автомобіль можна взяти на добу в понеділок і середу або на цілий вікенд, при цьому його доставляють прямо до будинку з повним баком бензину. Таким чином, зростає продаж автомобілів, так як, покористувавшись якийсь час, людині вже складно від нього відмовитися.

4. Англієць Дейв Мекі придумав оригінальний спосіб продати свій будинок. Для цього він вирішив організувати лотерею, кожен учасник якої мав внести внесок в розмірі 50 фунтів і випробувати долю. Для проведення лотереї необхідно зібрати 14000 бажаючих, тоді будинок вартістю 675 000 фунтів знайде свого переможця. У випадку, якщо потрібну кількість бажаючих не знайдеться, то буде проведена лотерея на розіграш всіх зібраних коштів.

5. Для оплати утримання дорогих будинків багато американців стали здавати їх для зйомок фільмів і реклами. Просять за це 2-3 тисячі доларів на день. Також так роблять і власники магазинів, офісів. Однак не все так добре, як здається – в кіноіндустрії теж криза, і попит на майданчики невеликий.

6. У зв’язку з іпотечною кризою в США, нерухомість стала дуже погано продаватися. Тому власники багатоквартирного будинку придумали оригінальний спосіб розрекламувати нерухомість і залучити покупців і ЗМІ. У вікнах за шторами транслюється стриптиз тінями, що дуже приваблює.

7. Сфера освіти в США також постраждала від кризи. Зменшилися витрати на технічне оснащення класів, і шкільний учитель в Сан-Дієго став продавати рекламні місця на бланках тестів і контрольних. Далеко не кожен може розмістити рекламу на бланку – приймаються замовлення тільки від маленьких сімейних магазинчиків. Притому не всі розміщували саме рекламу, дехто писав побажання удачі або висловлювання класиків.

8. Стриптиз-клуб Platinum Lounge запропонував розміщувати рекламу на попці стриптизерок, схожу на рекламу на формі футболістів.

9. А в Новосибірську з’явилася пропозиція розміщувати рекламу на собаках. Проект називається Promo-Dog. Реклама, безумовно, привертає увагу, а собаки викликають позитивні емоції. Господарі, при цьому, отримують гроші за роботу своїх вихованців.

10. У період фінансової кризи гроші краще не вкладати в ринок цінних паперів. Є варіанти альтернативного вкладення. Наприклад, в Європі недавно з’явився сайт, за допомогою якого можна стати інвестором для початківців моделей. Вкласти можна 1 долар, а згодом отримати половину доходів успішної моделі за перший рік роботи.  Для початку кар’єри моделі потрібно близько 10000 доларів на квитки, проживання, зйомку.

Таким чином, багато придумують і реалізовують нові ідеї для заробітку.

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами