Як заробити на монетах?

16.12.2013

як заробити на монетахІнвестиційні монети – відмінна ідея для ділового подарунка. Вони поєднують відразу кілька позитивних рис, які можуть зацікавити ділову людину: монети представляють собою колекційну цінність, а також досить швидко ростуть у ціні.

Монети в банках поділяються на дві категорії. Інвестиційні монети та пам’ятні. У першому випадку, вони виготовляються з благородних металів, золота або срібла, мають унікальний дизайн. Їх цінність, переважно, полягає в їх вартості. Дорогоцінні метали – відомий спосіб, як заробити гроші вдома. Достатньо купити монету або злиток і дочекатися, поки ціна підросте. Але, наприклад, купівля зливків досить проблемний і затратний варіант, оскільки всі угоди купівлі-продажу оподатковуються ПДВ у 18%. Так що чекати, поки купівля окупить себе і податковий платіж, доведеться досить довго.

Дорогоцінні монети в банках позбавлені цього недоліку. Вартість тієї чи іншої монети визначається ціною металу, плюс невелика націнка «за дизайн». Такі монети відрізняє дуже якісне карбування й оригінальний зовнішній вигляд. Коштують такі монети недешево. Наприклад, «Георгій Побідоносець» («Юрій Переможець») обійдеться в суму близько 15 тис. рублів, нова «Олімпійська монета Т. Леопард-11» коштує більш ніж 30 тис. рублів. Є й дорожчі екземпляри.

Подарункові монети, у порівнянні з інвестиційними, коштують досить дешево. Як правило, їх випуск пов’язаний з будь-якою цікавою датою або значущою подією. Якщо купувати такі монети в банках, коштувати вони будуть дуже недорого. Основна їх цінність – в унікальності. Вони випускаються малим тиражем, і з часом набувають певну цінність серед тих, кому цікаві рідкісні гроші, історія грошей.

Якщо ви не професійний нумізмат, найкраще купувати такі монети в банку. Навіть за наявності необхідної документації, навряд чи непрофесіонал зможе відрізнити фальсифікат від справжньої цінної монети. Найбільший вибір пропонується в Ощадбанку. Продати монети можна також у кредитної організації, або приватним колекціонерам. Але потрібно пам’ятати, що будь-які пошкодження, навіть невеликі подряпини, знижують вартість продажу монети. Тому варто подбати, щоб дорога покупка зберігалася в надійному місці.

У цілому, монети купуються найчастіше як подарунок діловій людині, або як статусний предмет в особисту колекцію цікавих речей. Також вони зацікавлять і колекціонерів, які збирають історичні монети, цікаву валюту інших країн, старовинні дрібнички, гроші різних років випуску.

Читайте на cайті:

Рубрика: КОРИСНЕ,ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами