Як заробити під час зимових канікул?

01.01.2013

екскурсіїВчителі та вихователі, керівники гуртків та секцій можуть з користю провести прийдешні зимові канікули. У цьому році вони почнуться 28 грудня і триватимуть до 13 січня. За два тижні можна організувати 2-3 екскурсії для своїх вихованців і взяти за цю метушню помірну плату.

Варіантів море: в музеї води або телебачення, на кіностудію, в оранжерею бананових пальм, на фабрику чаю або хлібозавод. Можна довіритися турагентствам і купити на кожного підопічного тур, а самому зробити націнку 10-20 грн. У такому випадку ви отримаєте оплачені транспортні послуги та екскурсовода, страховку. Такі екскурсії в середньому будуть коштувати від 60 до 145 грн з дитини, значить, ваш заробіток на групі з 20 чоловік – до 400 грн. Але неважко й самому організувати поїздку і покласти дохід посередника в свою кишеню. До прикладу, у агентств екскурсії на завод “Кока-Кола”, фабрики Roshen і ялинкових іграшок коштують 60, 75, 90 грн. Але ж перші два підприємства влаштовують прогулянки по цехах для дитячих груп безкоштовно, а виробництво ялинкових кульок покажуть всього за 100 грн з групи. У будь-якого столичного автоперевізника можна орендувати “Богдан” (договір про страховку пасажирів у них вже є). Так як об’єкти знаходяться на відстані максимум 30-40 км від міста або в його межах, плату попросять з розрахунку за кожного пасажира 20-25 грн. Якщо взяти зі школярів по 50-60 грн, прибуток 600-700 грн гарантований.

Екскурсії в інші міста коштують значно дорожче: гетьманська столиця Батурин – від 250 грн з дитини, в резиденцію святого Миколая в Івано-Франківській області або в Кам’янець-Подільський – від 700, знайдіть найдешевший тур і накиньте гривень 40-50. Якщо будете планувати поїздки самі, пам’ятайте, що школярі до 14 років оплачують 75% вартості залізничного квитка і є ряд категорій (сироти, інваліди і т. п.), для яких проїзд безкоштовний. Крім того, на період зимових канікул усі школярі зможуть безкоштовно їздити у швидкісних поїздах Hyundai (у Львів, Донецьк і Харків).

Правила оформлення групи школярів, як пояснили в прес-службі МОН, у кожному регіоні свої. Як мінімум, знадобиться згода адміністрації навчального закладу у вигляді наказу про формування екскурсійної групи і список дітей з датами їх народження та висновками від шкільного медика про стан здоров’я кожного.

 

Читайте на cайті:

Рубрика: ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами