Як знайти хорошого юриста?

25.11.2013

Юридические услугиСьогоднішня стаття про те, за якими критеріями визначити грамотного юриста. Адже зовсім не секрет, що серед них дуже багато «випадкових» людей.

На відміну від високорозвинених країн український ринок юридичних послуг розвивається в стихійному порядку. В Україні безліч різних фірм, компаній та інших утворень, які обіцяють моментально вирішити ваші проблеми. І розібратися в цьому хаосі звичайній людині практично неможливо, адже в сфері арбітражного і цивільного права дані послуги може надавати будь-яка розумна людина або організація.

Тому, якщо ваша проблема має, наприклад, кримінальну спрямованість, в пошуках адвоката, довіртеся рекомендаціями знайомих. Можете звернутись в юридичну компанію на сайті alvaprivacy.com.ua. Інакше, можете нарватися на шахрая, особливо якщо ви живете в мегаполісі.

Кожною справою повинен займатися професіонал: вчитель – навчати, а льотчик – літати і т.д. Деякі люди можуть сказати, що є інтернет з його блогами юридичної спрямованості, які можуть дати потрібну пораду або допомогти у написанні заяви. Але краще не проявляти самостійність, юриспруденція не терпить дилетантства, тому необхідний професійний підхід до вирішення проблеми.

Вам потрібно зрозуміти, що суд – це протистояння і робити це будуть люди, які знають свою справу. Тому раджу витратити свій час на спілкування з кількома фахівцями, щоб вибрати кращого. І при зустрічі з юристами, після того як представите суть проблеми, зверніть свою увагу на деякі моменти спілкування.

Ось що зробить хороший юрист під час зустрічі:

  • Повідомить список необхідних документів.
  • Запропонує готовий план роботи, з докладною розповіддю, що, в якій послідовності все робитиметься.
  • Скаже вам вартість кожного етапу і окремо озвучить вартість держмита за звернення до суду.
  • Візьме аванс.
  • Розповість, скільки він провів аналогічних справ.
  • На відміну від шарлатанів, справжній юрист не гарантуватиме 100% успіху, вихваляючись при цьому знайомством з «потрібними» людьми. Він, просто, назве статті закону по вашій справі і скаже, наскільки можливий успішний результат.
  • Чітко буде відповідати на ваші питання по справі.
  • Спробує вирішити проблему до суду.

Даний перелік досить довгий. Але одне знати потрібно напевно: ви повинні на рівні інтуїції повірити цьому фахівцю. Якщо довіри немає, то краще шукати іншого юриста.

Читайте на cайті:

Рубрика: ІНШЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами