Як зруйнувати свою трудову кар’єру?

21.01.2012

Зруйнувати трудову кар’єру не так складно як її збудувати. У цій статті ми розглянемо всілякі аспекти роботи, які можуть зіпсувати Вашу трудову кар’єру чи припинити її взагалі.

1. Невміння спілкуватися в колективі. Дослідження показують, що працівникам простіше працювати не з висококваліфікованими співробітниками, а з тими, з ким приємно спілкуватися. Ізгої в колективі зазвичай не мають можливості кар’єрного росту.

2. Невміння працювати в команді. У роботі вкрай важливо вміти розподіляти ролі та обов’язки всередині колективу, а не намагатися працювати в поодинці.

3. Безвідповідальність. Якщо Вам дали завдання і Ви обіцяли його виконати в середу, а Ви зробили його лише в четвер, Вашою роботою будуть незадоволені, як би вона не була зроблена. І наступного разу Вам просто не довірять відповідальне завдання.

4. Особові справи на роботі. Багато роботодавців відстежують листування співробітників, і не в захваті від того, що вони використовують комп’ютер і телефон для своїх особистих потреб.

5. Закритість. Перебуваючи в своєму власному світі, Ви не отримуєте потрібної інформації, можете прогавити нові можливості, які відкриваються кар’єрного зростання.

6. Службовий роман. Люди, які дозволяють собі завести службовий роман, при цьому будучи в шлюбі вкрай негативно сприймаються колективом. Навіть якщо Ви не є одруженим, службовий роман не піде Вам на користь.

7. Страхи. У себе треба вірити. Тому що, якщо Ви не вірите в себе, у Вас ніхто не зможе повірити. Не бійтеся ризикувати, не бійтеся помилитися. Страх більш згубний для кар’єри, ніж пара невеликих промахів.

8. Немає мети. Дуже важливо сформулювати і поставити собі мету, і з кожним днем ​​йти до неї.

9. Не доглянутість. Зовнішність займає не останнє місце в кар’єрі людини. Неприємна зовнішність не викликає довіри.

10. Зайва розкутість. Поводьтеся стримано, навіть в курилках, в їдальні. Уникайте пліток, обговорення начальства. Це може коштувати Вам трудової кар’єри.

Читайте на cайті:

Рубрика: ІНШЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами