Яку акустику для автомобіля вибрати?

24.05.2015

автоакустикаЯку акустичну систему встановити в автомобіль? Які бувають автомобільні акустичні системи? Від чого залежить якість звуку акустичної системи?

Підбирати акустичні системи для автомобілів – досить важка справа. Необхідно враховувати безліч важливих факторів, що відбиваються на якості музики. При цьому мова йде не тільки про технічні характеристики акустичної системи.

Автомобіль сам по собі невдале місце для відтворення музики. Фактично, це невеликий обмежений простір, в якому слухачі перебувають асиметрично динаміків. Наприклад, водій сидить ближче  до одного з динаміків і дальше від іншого. Неважко здогадатися, що звук з одного динаміка буде доходити пізніше іншого.

Багато водіїв люблять прослуховувати улюблену музику, перебуваючи за кермом автомобіля. Музика дозволяє приємно провести час у далекій дорозі. Тому до вибору акустичної системи потрібно підходити відповідально. Важливо не тільки вибрати хорошу акустичну систему для авто, але ще й правильно її розмістити всередині машини.

Акустичні системи бувають двох типів:

1. Компонентні

Цей тип акустичної системи найбільш ефективний. Динаміки такого типу розміщені окремо один від одного, і при правильному їх розташуванні можна домогтися прекрасного звуку.

2. Коаксіальні

При такій системі всі динаміки знаходяться в одній колонці. З переваг такої системи можна виділити простоту установки і невелику ціну.

Навіть найдешевша компонентна акустична система буде звучати набагато краще, ніж коаксіальна. Компонентна акустична система зазвичай має кілька низько і середньочастотних динаміків, а також високочастотні. Деякі з подібних систем оснащені також сабвуфером.

Дуже велике значення для якості звучання акустичної системи є розмір динаміків. Якщо ви хочете насолоджуватися якісною акустичною системою, то не слід купувати її з динаміками 10-13 см. Краще буде придбати акустичну систему в онлайн гіпермаркеті “Abo” перейшовши за посиланням http://abo.ua/avtomobilnaya-akustika/, яка укомплектована динаміками 16-17 см. Динаміки розрізняються також за показниками електричної потужності, чутливості, частоти резонансу.

Зазвичай у більшості автомобілів передбачені місця для установки акустичних систем. При установці потрібно лише стежити, щоб вони були встановлені міцно і надійно, щоб не допустити додаткових шумів при їх роботі.

 

Читайте на cайті:

Рубрика: ЦІКАВЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Вибачте, коментарі не доступні

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами