Залучення грошей у своє життя

07.10.2013

накопичення грошейДавайте сьогодні поговоримо про те, як залучити гроші у своє життя. І не тільки про залучення грошей, а про те, як позитивно гроші позначаються на нашому житті.

Отже, залучення грошей в сімейний бюджет, що нам це дає? І чому у когось гроші є в надмірній кількості і привертає він їх досить легко, а хтось начебто і не проти стати трохи багатшим, але багато років ситуація у нього в фінансах незважаючи на його бажання, так і не змінюється.

Як правило, всі події нашого життя беруть свій початок в нашій голові, в наших підсвідомих образах і в наших переконаннях. І якщо ви щось хочете, але при цьому переконані, що це “соромно і погано”, у цьому випадку ви і не отримаєте те, про що мрієте. Якщо ви думаєте про залучення грошей, але при цьому відчуваєте почуття провини, от грошей тому й немає. До того ж, останнім часом часто можна почути: «Необхідно менше думати про гроші, давайте подбаємо про душу, віддайте всі свої накопичення «нужденним» сектам, організаціям і так далі». Ось і підкріплюється ваше почуття провини і сорому за думки про те, як залучити гроші. Але при цьому мало хто пише і говорить, що коли людина бідна, голодна і потребує цих самих грошей, про які «думати гріх», то навряд чи у нього залишиться час, сили і бажання подумати про свою душу.

Ніколи не замислювалися про те, чому прийнято вихваляти бідність і критикувати багатство? А ті люди, хто хоче заробити гроші, засуджуються. Не думали на тему того, що найбільше люди завжди сварять і критикують те, що хотіли б бачити у своєму житті? Мені завжди було цікаво, от якщо б такій людині, хто найголосніше кричить про те: “Як можна розмірковувати про залучення грошей, адже погано бути багатим і гроші – це зло несусвітне”, от якби йому принесли завтра пару мільйонів у безоплатне користування? Давайте чесно, без звичних, навіяних шаблонів і нікому не потрібних пережитків – ви б відмовилися? Зрозумійте, в першу чергу головне – якщо ви хочете, щоб гроші з’явилися у вашому житті, марно просто так, автоматично повторювати і використовувати різні обряди із залучення грошей. У першу чергу необхідно позбавлятися від провини, сорому і засудження себе за ті самі гроші, які ви мрієте залучити в своє життя.

Скажу так, залучення грошей – річ, яка вимагає серйозного і ґрунтовного підходу. І якщо ви не зможете спочатку впоратися зі своїми стримуючими переконаннями, то залучай – не залучай, а нічого не зміниться. Спочатку полюбите гроші , про які ви мрієте. Захочете їх усім своїм єством, а там вони і самі до вас потягнуться. Як пишуть в одній з книг по залученню грошей: “Якщо ви не хочете, щоб у вашому будинку жив зелений папужка, він і не буде у вас жити”. Так і з грошима, поки ви не захочете, щоб вони були у вашому житті, їх і не буде. І марно повторювати, що “Я хочу, але їх все немає і немає”. Значить – не хочете. Значить – відчуваєте провину і осуд за свої бажання. Значить є образ, навіяний з дитинства, що “Гроші погано. Гроші страшно і непорядно. І т.д.”. Але давайте розглянемо глибше, звідки “ноги ростуть” у всіх цих переконаннях, які ми чуємо протягом багатьох років.

Якщо уважніше придивитися до тих самих авторів популярних книг про духовні навчаннях, до засновників різних сект і напрямів, які засуджують вас за бажання жити багатим і успішним життям і закликають поділитися вашим майном з «нужденними і страждаючими», то самі вони далеко не бідують і щось своє майно «убогим і стражденним» не поспішають роздавати.

Ми не говоримо про те, що про душу піклуватися не потрібно. Потрібно, ще як потрібно, і прощати необхідно оточуючих вас людей, і любити. І шукати своє призначення, і радіти життю і дякувати – все це необхідно, без всього цього ви почнете задихатися і захлинатися у невдоволенні і образах. Але так само потрібно думати і про гроші, про свою фінансову свободу, про залучення грошей у своє життя і про те, як їх утримати і примножити. Думати про свій добробут, піклуватися про свою фінансову незалежність – це новий рівень відповідальності. Таким чином ви не перекладаєте відповідальності за себе і за своє життя на інших людей, а говорите собі і світу, що цілком можете подбати про себе самі. Це говорить про ваше дорослішання, про ваш новий рівень свідомості, а не про звичне: “Хай інші про мене подбають” і т.д.

Необхідно вчитися мислити самостійно, а не загальноприйнятими шаблонами і висловами з давно застарілих книг, теле- і радіопередач, зі звичок і переконань наших батьків. Необхідно розуміти і аналізувати те, що в ті часи було інше життя й інші умови, але світ змінюється, і зараз, якщо ви самі не почнете піклуватися про свій добробут, про свою фінансову свободу, ніхто за вас цього не зробить. Один з варіантів – все залишити так, як є і продовжувати скаржитися і страждати, грати роль «мученика» і насолоджуватися своїми образами на суспільство, уряд, умови життя і весь всесвіт разом взятий. Другий варіант – це все-таки подумати про те, що ви самі несете відповідальність за своє життя, в тому числі і за її матеріальну сторону.

Так що, не варто слухати маніпуляції зацікавлених людей у тому, щоб ви віддали свої накопичення в їхню кишеню, або про те, «що гроші – це погано», або скуповувати всі товари з прилавків, які постійно рекламуються в журналах, рекламі по телебаченню і нав’язуються нам тим або іншим чином загальноприйнятими шаблонами про моду. Варто не лише залучати гроші, а й подумати про те, що з кожного доходу ви можете і просто ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПЛАТИТИ САМОМУ СОБІ, відкладати гроші на інвестиції. Тільки не потрібно зараз мислити по заїждженій платівці: «Грошей і так не вистачає, в країні криза, для інвестицій потрібні великі гроші». Все це ви говорили багато років, і прийшли до того стану, який є у вас в даний момент. Спробуйте хоч раз зупинитися і почати мислити по-іншому. Зрозумійте те, що якщо ви самі так нічого й не зміните у своїх переконаннях і в своїх діях, то, з роками, ваші умови життя навряд чи будуть змінюватися на краще. Якщо навіть ви зараз працюєте і заробляєте гарні гроші, то завтра ви можете захворіти, фірма може розоритися, ви можете переїхати, та й просто піти на пенсію. І що тоді? Залишиться у вас той же рівень життя, що і в даний момент? Який би не був зараз або в майбутньому ваш активний дохід, необхідно з сьогоднішнього дня почати думати (якщо ви раніше про це не подумали) про ваш пасивний дохід. А потім і діяти, з кожного грошового надходження у ваш особистий або сімейний бюджет, спочатку відкласти мінімум 10%, але краще, якщо це буде 20-30, а то і всі 50% від вашого доходу і тільки потім витрачати решту фінансів. Поступово розмірковувати про те, куди і як ви хочете вкласти свої накопичення і що можете ще зробити для залучення грошей у своє життя?

Можна й далі виправдовувати свою безвідповідальність красивими словами чи жалісними історіями і те, що «гроші приносять зло і псують людину». Але якщо по-чесному, то, не гроші несуть зло, а той, хто стоїть за цими грошима. Якщо у такої людини в руках виявиться звичайна чайна кружка і він нею вас ударить, ви ж не будете говорити, що ця «кружка погана і несе в собі зло».

Найкраще, що ви можете зробити для себе і для оточуючих вас людей, це почати мислити самостійно. Коли почнете думати і аналізувати, почнете розуміти, що гроші дають дуже багато чого в цьому світі, і в першу чергу – фінансову свободу, завдяки якій ви зможете набагато більше часу приділяти своїй душі, внутрішньому росту, розвитку своїх талантів, допомагати своїм близьким і рідним людям. Адже якби ви не втомлювалися під кінець робочого дня, якщо б ви не втомлювалися від постійної безвиході і вимушеної необхідності працювати, думаю, у вашій душі звільнилося б набагато більше місця для прояву любові, ніжності, турботи й уваги не тільки до себе, а й до оточуючих вас людей.

Задумайтеся про те, що дасть вам фінансова свобода? Що ви робитимете, якщо у вас піде необхідність працювати за наймом? Та навіть це не головне, просто уявіть свої відчуття, якщо б у вас зараз був би кожен місяць постійний дохід, незалежно від того, де ви живете, чим займаєтесь, ходите і з ким спілкуєтеся. Просто, кожен місяць, до вас на рахунок надходить певна сума грошей, і вона постійна, вона не вимагає від вас надмірних зусиль, хіба тільки дійти до найближчого банкомату і зняти її. Уявіть ці відчуття, що ви відчуваєте?

Коли тільки йшли до першого пасивного доходу і стали подавати таку ситуацію, перше, що відчули – це величезну хвилю полегшення. А коли представляли далі, то починали сміятися. Так, так, накочувалась хвиля радості і легкості і відчували, що все навколо змінюється і починає кружляти і крутитися в якомусь дитячому стані безтурботності, легкості і свободи. Тоді перший раз ясно зрозуміли, чому у дітей та підлітків стільки життєвої сили, енергії та ентузіазму до життя. У них немає необхідності піклуватися про гроші собі на життя!

Читайте на cайті:

Рубрика: КОРИСНЕ Теги:

Коментарі

Коментарів поки немає


Написати

(обовязково)

(обовязково)


При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на DOSTATOK.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами